Martin Hurajčík

Vztahuje se k

Po dvaceti letech se Drmoul a Trstěnice dočkaly. Začala stavba obchvatu

12.března » iDNES.cz
Obyvatelé dvou obcí na Mariánskolázeňsku se po dvaceti letech dočkali. Začala stavba obchvatu Drmoulu a Trstěnic. Pět kilometrů dlouhý úsek odvede tranzitní dopravu mimo obce, uleví obyvatelům a zvýší bezpečnost. Další články k tématu: Řidičům ule...

Po dvaceti letech se Drmoul a Trstěnice dočkaly. Začala stavba obchvatu

12.března » iRegiony Impuls
Obyvatelé dvou obcí na Mariánskolázeňsku se po dvaceti letech dočkali. Začala stavba obchvatu Drmoulu a Trstěnic. Pět kilometrů dlouhý úsek odvede tranzitní dopravu mimo obce, uleví obyvatelům a zvýší bezpečnost.

Karlovarské letiště odbavilo v roce 2017 více cestujících

28.února » FlyMag.cz
Karlovy Vary 15. února (ČTK) - Letiště Karlovy Vary odbavilo v roce 2017 celkem 20.034 cestujících, jejichž cesta začínala či končila v Karlových Varech. Oproti roku 2016 je to nárůst o 3,9 procenta, informovala krajská mluvčí Jana Pavlíková. Počt...

Karlovarské letiště odbavilo v loňském roce více cestujících

22.února » ČRo Karlovy Vary
Letiště Karlovy Vary odbavilo v loňském roce celkem 20 034 cestujících, jejichž cesta začínala či končila v Karlových Varech. Oproti roku 2016 je to nárůst o necelá čtyři procenta. Počty odbavených pasažérů vzrostly poprvé od roku 2014, ovlivňoval...

Karlovarské letiště hlásí obrat k lepšímu, počet odbavených cestujících pozvolna roste

20.února » Novinky.cz
Letiště Karlovy Vary odbavilo v roce 2017 celkem 20 034 terminálových cestujících, jejichž cesta začínala či končila v Karlových Varech, což znamená nárůst o 3,9 procenta oproti předcházejícímu roku.

Rusové se vracejí do Karlových Varů. Novou leteckou linkou z Moskvy

20.února » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Jeden z nejžádanějších ruských dopravců, nízkonákladová letecká společnost POBEDA, zahájil provoz na své nové mezinárodní lince z Moskvy (letiště Vnukovo) do Karlových Varů.

Rusové se vracejí do Karlových Varů. Novou leteckou linkou z Moskvy

20.února » Deník.cz
Jeden z nejžádanějších ruských dopravců, nízkonákladová letecká společnost POBEDA, zahájil provoz na své nové mezinárodní lince z Moskvy (letiště Vnukovo) do Karlových Varů.

Do Karlových Varů začala létat linka Pobedy z Moskvy

20.února » COT business
První letadlo nízkonákladové letecké společnosti Pobeda v sobotu přistálo v Karlových Varech. Na lince z moskevského letiště Vnukovo do Karlových Varů a zpět bude létat dvakrát týdně. Letiště si od nové linky slibuje výrazně větší počet cestujících.

V Karlových Varech přistálo první letadlo ruské aerolinie Pobeda

17.února » Euro.cz
První letadlo nízkonákladové letecké společnosti Pobeda dnes přistálo v Karlových Varech. Na lince z moskevského letiště Vnukovo do Karlových Varů a zpět bude létat dvakrát týdně. Letiště si od nové linky slibuje výrazně větší počet cestujících.

Varské letiště má nové spojení s Moskvou, první let přivítala slavobrána

17.února » iDNES.cz
Karlovarské letiště má od soboty nové spojení s Moskvou. Linku provozuje ruská nízkonákladová společnost Pobeda, která bude mezi městy létat dvakrát týdně. První cestující do Karlových Varů přiletěli krátce před půl jedenáctou dopoledne. Další člá...

Varské letiště má nové spojení s Moskvou, první let přivítala slavobrána

17.února » iRegiony Impuls
Karlovarské letiště má od soboty nové spojení s Moskvou. Linku provozuje ruská nízkonákladová společnost Pobeda, která bude mezi městy létat dvakrát týdně. První cestující do Karlových Varů přiletěli krátce před půl jedenáctou dopoledne.

Tato informační stránka o Martin Hurajčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hurajčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes