Martin Hurajčík

Vztahuje se k

Mosty a lávky jsou pod dohledem

Karlovy Vary - Téměř pět stovek mostů, lávek a propustků na silnicích II. a III. tříd a na Cyklostezce Ohře má ve své správě Karlovarský kraj.

V Karlovarském kraji přibudou dvě nová chráněná přírodní území

6.ledna » Ekolist
V Karlovarském kraji přibudou dvě nová chráněná přírodní území. Titul evropsky významné lokality ponese Jezerský vrch u Podštěl nedaleko Chyše na Karlovarsku a Tisovec u Kraslic na Sokolovsku. Důvodem ochrany je výskyt cenných druhů, řekl hejtmanč...

Do Karlových Varů začne z Moskvy létat nízkonákladová společnost Pobeda

3.ledna » Deník.cz
Počátkem 17. února letošního roku bude nově dvakrát týdně zajišťovat spojení mezi Moskvou a Karlovými Vary nízkonákladová společnost Pobeda. Letenky začala prodávat o Vánocích.

Mezi Karlovými Vary a Moskvou začne létat nízkonákladová linka

2.ledna » Týden.cz
Mezi Karlovými Vary a moskevským letištěm Vnukovo začne létat nová nízkonákladová linka letecké společnosti Pobeda. Létat začne od 17. února, vždy dvakrát týdně.

Do Karlových Varů začne létat z Moskvy nízkonákladová společnost Pobeda

29.prosince » iRegiony Impuls
Dvakrát týdně, v pondělí a v sobotu, bude od 17. února zajišťovat letecké spojení mezi Moskvou a Karlovými Vary ruská nízkonákladová společnosti Pobeda. Letenky začala prodávat o Vánocích.

Do Karlových Varů začne létat z Moskvy nízkonákladová společnost

29.prosince » iDNES.cz
Dvakrát týdně, v pondělí a v sobotu, bude od 17. února zajišťovat letecké spojení mezi Moskvou a Karlovými Vary ruská nízkonákladová společnosti Pobeda. Letenky začala prodávat o Vánocích. Další články k tématu: Vary chtějí vrátit mezinárodnímu le...

Zřícená lávka v pražské Troji je varováním. Kraj proto pravidelně kontroluje stav mostů

15.prosince » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj má ve své správě celkem 472 mostů a propustků na silnicích I cyklostezkách. Krajská správa a údržba silnic pravidelně monitoruje jejich stav a navrhuje potřebné opravy. V letošním roce silničáři opravili 20 mostů v nákladu přibliž...

Kraj pravidelně kontroluje stav mostů a lávek

15.prosince » prvnizpravy.cz
Karlovarský kraj má ve své správě celkem 472 mostů a propustků na silnicích II. a III. tříd a na Cyklostezce Ohře. Krajská správa a údržba silnic pravidelně monitoruje jejich stav a navrhuje potřebné opravy.

Kraj nechá opravit další poničené silnice, tentokrát u Teplé a Toužimi

12.prosince » ČRo Karlovy Vary
Cestování po komunikacích v regionu bude pro řidiče zase o něco snadnější a bezpečnější. Radní odsouhlasili modernizaci úseků silnice II/198 v Horním Kramolíně a mezi Kojšovicemi a Toužimí. S realizací staveb by se mělo začít na jaře příštího roku.

Na dopravní obslužnost dá Karlovarský kraj příští rok více peněz

7.prosince » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj dá v příštím roce na zajištění základní dopravní obslužnosti o několik milionů korun více. Linek, na které kraj přispěje, bude více. U některých spojů se časy upraví podle potřeb obcí nebo obyvatel.

​Na dopravní obslužnost dá Karlovarský kraj příští rok více

5.prosince » Dopravní noviny
5.12. – Karlovarský kraj dá v příštím roce na zajištění základní dopravní obslužnosti o několik milionů korun více. Linek, na které kraj přispěje, bude více, u některých spojů se časy upraví podle potřeb obcí nebo obyvatel. Základní dopravní obslu...

Tato informační stránka o Martin Hurajčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hurajčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes