Vladimír Jan

Vztahuje se k

13 smrtelných ran v Chomutově: kvalifikace se může změnit, výpovědi svědků se liší

16.února » Lidovky.cz
Výpovědi svědků rozhodnou, jak se soud postaví k násilné smrti čtyřiatřicetiletého muže z Chomutova. Loni koncem května ho salvou střel z pistole připravil o život Petr B. Státní zástupce ho posadil na lavici obžalovaných kvůli vraždě. Soudce však...

Až 20 let. Žalobce obžaloval muže, který zastřelil Roma

CHOMUTOV - Střelba z května 2017 bude mít dohru u soudu. Státní zástupce obžaloval muže, který měl údajně vraždit na chomutovském sídlišti.

Střelec z Chomutova je obžalován z vraždy: Mladého Roma prý nezabil v sebeobraně

6.února » Blesk.cz
Státní zástupce v úterý obžaloval sedmatřicetiletého Marka L. za loňskou vraždu na chomutovském sídlišti. Zastřelil tady o tři roky mladšího Roma Radka Š. Skutek neměl rasový podtext. Muži hrozí až 20 let vězení.

Státní zástupce obžaloval muže za loňskou vraždu v Chomutově

6.února » Novinky.cz
Státní zástupce dnes obžaloval sedmatřicetiletého muže za loňskou vraždu na chomutovském sídlišti. Zastřelil tady o tři roky mladšího Roma. Skutek neměl rasový podtext, řekl dozorující státní zástupce Vladimír Jan. Muži hrozí až 20 let vězení.

Státní zástupce obžaloval muže, který v Chomutově zastřelil Roma v dodávce

6.února » iDNES.cz
Státní zástupce v úterý obžaloval sedmatřicetiletého muže za loňskou vraždu na chomutovském sídlišti. Muž tam zastřelil o tři roky mladšího Roma. Skutek podle dozorujícího státního zástupce Vladimíra Jana neměl rasový podtext. Muži hrozí až 20 let...

Honzu (†19) ukopali k smrti! Skončili ve vazbě, hrozí jim doživotí...

29.ledna » Aha!
Až 20 let nebo i výjimečný trest hrozí dvěma mladíkům, kteří surově ubili svého známého Honzu M. (†19) ze Žatecka. Jeho tělo odvezli do lesíka u Bítozevsi, kde ho našel myslivec. Soud je včera poslal do vazby.

Soud poslal dva obviněné z vraždy mladíka do vazby

28.ledna » globe24.cz
Louny - Okresní soud v Lounech dnes poslal do vazby oba obviněné z vraždy mladíka, jehož tělo bylo nalezeno u Bitozevsi.

Honzu (†19) měli zabít dva mladíci, soud je poslal do vazby

28.ledna » Blesk.cz
Okresní soud v Lounech poslal do vazby oba obviněné z vraždy Honzy (†19), jehož tělo bylo nalezeno u Bitozevsi. Hrozí jim až výjimečný trest, řekl dozorující státní zástupce Vladimír Jan. Motiv ani způsob brutální vraždy nechce policie zatím komen...

Oba obvinění z vraždy mladíka u Bitozevsi skončili ve vazbě

28.ledna » Týden.cz
Okresní soud v Lounech poslal do vazby oba obviněné z vraždy mladíka, jehož tělo bylo nalezeno u Bitozevsi. Hrozí jim až výjimečný trest, řekl dozorující státní zástupce Vladimír Jan. Motiv ani způsob brutální vraždy nechce policie zatím komentovat.

Soud poslal obviněné za vraždu mladíka do vazby

28.ledna » EuroZprávy.cz
Louny - Okresní soud v Lounech dnes poslal do vazby oba obviněné z vraždy mladíka, jehož tělo bylo nalezeno u Bitozevsi.

Soud poslal oba obviněné za vraždu mladíka do vazby

28.ledna » ČeskéNoviny.cz
Louny - Okresní soud v Lounech dnes poslal do vazby oba obviněné z vraždy mladíka, jehož tělo bylo nalezeno u Bitozevsi. Hrozí jim až výjimečný trest, řekl ČTK dozorující státní zástupce...

Motivem dvojnásobné vraždy ve Střížovících měly být peníze

26.ledna » ČeskéNoviny.cz
Ústí nad Labem - Motivem dvojnásobné vraždy v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku bylo údajně osm milionů korun. S odkazem na usnesení z vazebního zasedání komplice údajného vraha...

Tato informační stránka o Vladimír Jan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Jan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes