Filip Jandourek

Vztahuje se k

Olomouc bude používat slogan Genius loci

12.ledna » Marketing&Media
Olomoucká radnice bude při svém strategickém plánování používat latinské rčení Genius loci (Duch místa), které si už dříve jako slogan zvolila i místní Univerzita Palackého. Motto bylo vybráno ze zaslaných návrhů, řekl dnes novinářům primátorův ná...

Nejvyšší soud už vyřešil otázku, kdo má rozhodovat o Romanu Janouškovi. Výsledek zatím nezveřejní

12.ledna » iROZHLAS
Nejvyšší soud už vyřešil otázku, kdo má rozhodovat o žádosti lobbisty Romana Janouška, jenž usiluje o upuštění od zbytku trestu. Zatím ale nezveřejní výsledek, je nutné nejprve rozhodnutí doručit účastníkům řízení.

Dolínek končí jako předseda dozorčí rady pražského dopravního podniku. Nahradí ho zastupitel Kaucký

10.ledna » iROZHLAS
Poslanec a náměstek pražské primátorky Petr Dolínek (ČSSD) skončil ve funkci předsedy dozorčí rady dopravního podniku hlavního města (DPP). V radě jej nahradil pražský zastupitel Lukáš Kaucký (ČSSD). Sdělila to ve středu mluvčí DPP Aneta Řehková.

Dvojnásobná vražda na Písecku. Syn našel mrtvé rodiče v karavanu

10.ledna » iROZHLAS
Jihočeská policie vyšetřuje dvojnásobnou vraždu. Hledá pachatele, který zabil na Písecku muže (ročník narození 1958) a jeho manželku (1963). Mrtvé našel v pondělí syn zavražděných v obytném přívěsu páru v katastru obce Dobešice v části Pazderna. P...

Autobusy plné migrantů jezdí z Mnichova do Prahy, tvrdí senátor. Dezinformace, ohradilo se vnitro

8.ledna » iROZHLAS
Autobusy se v Mnichově naplní migranty, v Praze se pak rozptýlí a nikdo neví kam. Aspoň to tvrdí ústecký senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši). Je to dezinformace, není to pravda, ohradilo se záhy Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám spada...

Zavírání Vánoc

7.ledna » ČRo Regina
Rozlučte se s vánočními svátky. Tři králové, svatá rodina i živý velbloud, ti všichni budou v průvodu při Zavírání Vánoc na Chvalské tvrzi. Průvod od tvrze vychází v neděli 7. ledna po 14. hodině. Součástí programu jsou i vystoupení dětských sborů.

Schillerová: Osobně navrhnu vyjmout Čapí hnízdo z projektů financovaných EU

3.ledna » iROZHLAS
Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) na tiskové konferenci oznámila, že navrhne, aby bylo Čapí hnízdo vyňato z projektů financovaných z evropských fondů.

Češi vyvinuli unikátního robotického zedníka

30.prosince » Rádio Praha
Češi dokončují vývoj unikátního robotického zedníka. Už příští rok by měl být nasazený na první stavbě. Pokud bude experiment úspěšný, chtěli by ho vynálezci vyrábět ve Stránčicích u Prahy.

Obžaloba na hejtmana Půtu a dalších 12 lidí. V případu jde o úplatky u evropských projektů

21.prosince » iROZHLAS
Liberecký státní zástupce Radim Kadlček podal obžalobu na 13 lidí a čtyři firmy v souvislosti s úplatky u dvou evropských projektů. Nejpřísnější trestní sazba je od pěti do 12 let, právní kvalifikace se u jednotlivých osob liší, řekl Kadlček. Mezi...

Šéf Státního ústavu pro kontrolu léčiv Zdeněk Blahuta končí ve funkci . O odvolání požádal sám

18.prosince » iROZHLAS
Zdeněk Blahuta končí v čele Státního ústavu pro kontrolu léčiv. O odvolání z funkce požádal sám z osobních důvodů. Státní tajemník Ivo Beneda mu vyhověl. Na svém webu to oznámilo ministerstvo zdravotnictví.

Případ jízdenek DPP: manipulace, praní peněz a zpronevěra. 'Nesmysl,' říká obviněný exšéf Dvořák

15.prosince » iROZHLAS
Radiožurnál exkluzivně získal obžalobu, která podrobně popisuje, jak to se zakázkami nejen na papírové lístky Dopravního podniku v roce 2011 bylo a jakou roli v celé kauze hrál Ivo Rittig.

Jindřich Šídlo: Nejsme jako ústava, makáme

12.prosince » ČRo
Sobotní rozhovor Andreje Babiše pro deník Právo je podle očekávání výživné čtení, z nějž samozřejmě ční neotřelé úvahy nového předsedy vlády ohledně důvěry pro jeho kabinet.
Meda Mládková - Sběratelka umění

Tato informační stránka o Filip Jandourek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Jandourek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes