Filip Jandourek

Vztahuje se k

Czech Press Photo 2017 – která fotka zvítězí? Představujeme snímky nominované v kategorii Příroda. Hlasujte v divácké soutěži!

17.listopadu » Reflex.cz
Liščí láska, zvířata na pozadí znečištěného okraje velkoměsta a pečliví žabí rodiče. Tyto motivy zachytili fotografové Filip Jandourek, Michael Dobeš a manželé Dolinajovi.

Svět se razantně změnil, proto vznikli Piráti, říká nově zvolený poslanec Mikuláš Ferjenčík

15.listopadu » Tiscali.cz
Lidé dnes cítí, že politická reprezentace je hodně odtržená od jejich potřeb, proto Piráti podporují prvky přímé demokracie, zdůrazňuje pirátský poslanec a dosavadní zastupitel Hlavního města Prahy Mikuláš Ferjenčík v rozhovoru pro Tiscali.cz.

Josef Baxa: Po přepočítání volebních hlasů může být volba prohlášena za neplatnou

13.listopadu » ČRo
Nejvyšší správní soud (NSS) tento týden čeká velké přepočítání volebních lístků z téměř poloviny okrsků Středočeského kraje. Důvodem je stížnost voliče na chyby. Hraje se o místa čtyř poslanců ODS. A možná i o možnost hlasovat napříště elektronicky.

Josef Baxa: Přepočítávání volebních hlasů z 915 okrsků bude veliké. Tolik jsme jich ještě v rukou neměli

13.listopadu » ČRo
Nejvyšší správní soud (NSS) tento týden čeká velké přepočítání volebních lístků z téměř poloviny okrsků Středočeského kraje. Důvodem je stížnost voliče na chyby. „Hraje se“ o místa čtyř poslanců ODS.

Nezaměstnaných v Česku bylo v říjnu nejméně za 20 let

11.listopadu » Rádio Praha
Nezaměstnanost v Česku v říjnu klesla na 3,6 procenta. Bez práce bylo 270 tisíc lidí. Podle úřadu práce je to nejméně za skoro 20 let. Z jednotlivých regionů si nadále drží nejnižší nezaměstnanost Plzeňský kraj s 2,3 procenta. Nejvyšší podíl nezam...

Jindřich Šídlo: Proč je Lenka Bradáčová pořád nejvlivnější

6.listopadu » ČRo
Už několik let si na to můžete s jistotou vsadit: pokud se někde objeví žebříček nejvlivnějších či nejmocnějších žen dnešního Česka, zvítězí v něm Lenka Bradáčová, vrchní státní zástupkyně v Praze.

Tipy na víkend: Halloweenské strašení, svatohubertské slavnosti nebo 100. výročí VŘSR očima výtvarníků

První listopadový víkend si můžete užít třeba v pražském Karolinu na Frame Prague Comics Art Festivalu. S dětmi se vydejte do zoo v Ostravě na oslavy svátku Halloween a lampionový průvod a tvrzi Stachelberg u Trutnova si vyzkoušíte únikovou hru z ...

Tipy na víkend: Haloweenské strašení, svatohubertské slavnosti nebo 100. výročí VŘSR očima výtvarníků

První listopadový víkend si můžete užít třeba v pražském Karolinu na Frame Prague Comics Art Festivalu. S dětmi se vydejte do zoo v Ostravě na oslavy svátku Halloween a lampionový průvod a tvrzi Stachelberg u Trutnova si vyzkoušíte únikovou hru z ...

Jiří Pehe: Proč ve volbách prohrála levice

1.listopadu » ČRo
Obě české levicové strany, Česká strana sociálně demokratická a Komunistická strana Čech a Moravy, utrpěly ve volbách zdrcující porážky.

Českých voleb se zúčastnila i celá řada vězňů. Jak volili?

31.října » ParlamentniListy.cz
Odsouzení a obvinění v českých věznicích tradičně projevili o volby do sněmovny menší zájem než lidé na svobodě. Zatímco průměrná celorepubliková účast letos činila 60,84 procenta voličů, za mřížemi odvolilo 35,72 procenta vězňů. Před čtyřmi lety ...

Vesničané v Dháce, čeští zahrádkáři a lidé z tramvaje. Portréty nominované na Czech Press Photo

30.října » Bleskově.cz
V pátém díle seriálu, který přibližuje snímky nominované na Czech Press Photo, představujeme série, které budou bojovat o cenu v kategorii portrét.

Czech Press Photo po opavsku

30.října » Region Opavsko
OPAVA Absolvent Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity Filip Jandourek byl nominován v soutěži novinářské fotografii Czech Press Photo. S netradiční fotografií bodoval v kategorii Životní prostředí. Více v tištěném vydání REGIONU OPAVSKO F...

Tato informační stránka o Filip Jandourek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Jandourek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes