JenProŽeny.cz

Popis:

Každý den vás čeká skvělé čtení jen pro ženy - krása, zdraví, celebrity, videa, móda, diskuse, poradny, vztahy, diety, recepty ...

URL:

http://www.jenprozeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

8,9 položek/den

Tina Bydlíme: Aranžmá s vajíčky

6:50
K svátkům jara patří jak květiny, tak vajíčka – symboly rozpuku života. Díky tomuto spojení vzniknou působivé velikonoční dekorace.

Cosmopolitan 4/18 – Soutěž o Bomber bundičku od Puma

5:42
Růžová saténová bomber bundička pochází z nové jarní dámské kolekce, na jejímž vzniku se podíleli newyorští tanečníci.

Celebrity narozené ve znamení Berana

21:10
Beranům vládne živel ohně a možná proto lidé v tomto znamení překypují životní energií. Jsou průbojní a ambiciózní.

Litujete sexu na jednu noc?

19:28
Sex na jednu noc si dle průzkumů alespoň jednou za život dopřálo kolem 70 % lidí. Zatímco muži si tuto zkušenost vesměs užívají, více než třetina žen jednorázového sexu zpětně lituje.

Nedejte celulitidě šanci!

15:25
Nelichotivá pomerančová kůže na stehnech, bocích nebo na břiše patří spolu se striemi k nejčastějším kožním problémům, které nás ženy dovedou pořádně potrápit. Proč a z čeho celulitida vzniká a jaká kosmetika či estetické ošetření na ni nejlépe zabírají?

Jarní trendy CCC vás zavedou do květinové říše

15:25
Držte krok s novými trendy a obohaťte svou sbírku bot o výjimečné kousky s novou kolekcí obuvnické značky CCC, která se pro letošní sezonu jaro/léto 2018 nechala inspirovat květinovými zahradami.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes