nových článků - klikněte pro zobrazení

Tomáš Jiráň

Zemřel triatlonista Tomáš Jiráň (†72): Přátelé uctí jeho památku tím nejkrásnějším způsobem

18.května » Blesk.cz
Sportovní nadšenci smutní. V sobotu 16. května zemřel děčínský rodák Tomáš "Onkl" Jiráň (†72). Smrt ho zastihla ve spánku. Tomáš byl nejenom medailovým kajakářem, ale také úspěšným běžcem. Jednalo se prostě o sportovce tělem i duší.

The Championship ovládli Sebi Kienle a Lucy Charles, Kahlefeldt a další Češi na podiu!

5.června » E Triatlon
Na Slovensku v ©amoríně se v krásném areálu X- Bionic konal mistrovský závod série Challenge. V závodě si druhé místo vybojovala Radka Kahlefeldt Vodičková. Lukáš Kočař se profesionálech umístil na 15.místě. Tomáš Jiran ovládl kategorii vele zkušený…