Adam Jonas

Vztahuje se k

Elektromobily a kolonie na Marsu? Spojení Tesla a SpaceX by dávalo smysl, tvrdí analytici Morgan Stanley

6.prosince » Web4Trader
Spolupráce Tesla a SpaceX by nemusela zůstat jen u nynější společné výroby a vývoje software, obě společnosti by se mohly brzy sloučit, věří analytici Morgan Stanley.

Tesla stojí na klíčové křižovatce, tvrdí analytici. Nastane pro akcie TSLA „moment paniky?“

29.září » Web4Trader
Přední analytické týmy Morgan Stanley a Bernstein se domnívají, že Tesla Inc. nyní stojí na klíčové křižovatce ve svém dosavadním vývoji. Kupovat, či prodat akcie Tesla?

Díky autům bez řidiče vzroste výroba alkoholu, odhaduje banka

9.září » iDNES.cz
Americká banka Morgan Stanley odhaduje, že díky sdíleným jízdám a samořiditelným autům si lidé dají v průměru jeden alkoholický nápoj týdně navíc. Prodej těchto drinků tak podle banky během příštích deseti let poroste téměř o procento ročně rychle...

Fantazie bez uzdy: Tesla dražší než Apple? Ano, jde to

15.června » Roklen 24
Zakladatel automobilky Tesla, Elon Musk, v květnu otevřeně řekl, že jeho firma dosáhne stejné tržní kapitalizace jako nejhodnotnější firma světa Apple. Aktuální rozdíl mezi nimi činí zhruba 700 miliard dolarů. Je to vůbec možné? Ano, je, míní anal...

Bublina, či budoucnost

18.dubna » iHNed.cz
Hodnota automobilky Tesla dosáhla na burze 50 miliard dolarů, dorovnala podstatně větší a ziskovější General Motors. Investoři uvěřili snu o budoucnosti, který ale zatím pálí jejich peníze.

Tesla: Ojetá dražší než nová?

11.dubna » Roklen 24
Tesla, nově největší americká automobilka, má v létě zahájit masovou výrobu Modelu 3. Velká jsou přitom nejen očekávání, ale koneckonců i cena. A kdo doufá, že si „trojku“ za pár let pořídí za hubičku z druhé ruky, bude mít asi smůlu. I když, kdo ...

Akcie Tesla Motors ve středu zájmu analytiků

16.února » Web4Trader
Analytik Colin Langan z UBS vidí akcie Tesla Motors negativně a dává Sell s cílovou cenou $160 PT. Naopak analytik z Morgan Stanley, Adam Jonas dával včera rating pro akcie Tesla Motors na stupeň Overweight s cílovouu cenou $305.

Analytici z Baird zařadili akcie Tesla Motors do svého top výběru na rok 2017

2.ledna » Web4Trader
Analytici z Baird vidí růstový potenciál pro akcie Tesla Motors především vzhledem k jejímu byznysu s bateriemi a k výrobě Modelu 3. Ne všichni analytici však jsou ohledně roku 2017 takto optimističtí.

Co to troubí? Jablko na čtyřech kolech

26.května » Roklen 24
Doba, kdy se na silnici setkáte s autem, které na sobě ponese značku nakousnutého jablka, se neúprosně blíží. Podle mnohých analytiků čeká Apple radikální transformace, která společnost posune o level výš. Hlavním zdrojem zisků už tak nebudou iPho...

Výdaje Apple na R&D rostou, kam je tak může dávat?

26.května » Patria Online
Podle výdajů na výzkum a vývoj musí na něčem zásadním potichoučku Apple kutit. Alespoň to si myslí dvojice analytiků z Morgan Stanley Katy Huberty a Adam Jonas.

Morgan Stanley vidí akcie GM na ceně $26 za akcii

24.února » Web4Trader
Analytik Adam Jonas z Morgan Stanley "ocejchoval" General Motors Company (NYSE: GM) ratingem Underweight s cílovou cenou $26 za akcii. Akcie GM odepisují zhruba 5 %.
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Adam Jonas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Jonas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes