Bridget Jones Postava v britské komedii Deník Bridget Jonesové

Vztahuje se k

Hlavní roli nevyrovnané třicátnice, která si dala předsevzetí, že zhubne, najde si přítele a nebude se zamilovávat do alkoholiků, ztvárnila Renée Zellweger

Články

Zaměstnavatel a další vzdělávání sociálních pracovníků

14.února » Helpnet.cz
Vzhledem k četným dotazům vydal odbor sociálních služeb, sociální práce a sociálního bydlení MPSV stanovisko k dalšímu vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.

"Ken" Rodrigo Alves se podřizuje trendům: "Jsem gender-fluid." Tvrzení podpořil focením v kostýmu zajíčka á la Bridget Jones

30.ledna » LUI
Rodrigo Alves alias živý Ken opět zkouší, co všechno společnost dokáže ustát. Nedávno si nechal vyoperovat čtyři žebra, aby se vešel do svých oblíbených blejzrů. Dokonce svá žebra nosil ve skleničce na interview, aby se mohl pochlubit (?). Tehdy s...

Vystřihnout! Které scény by v romantických komediích dnes už asi neprošly?

30.ledna » Proženy.cz
Kdybychom byli extremisté, pak bychom mohli klidně říct, že tyto filmy budou jednou zakázané. Protože se v nich objevuje nadřazenost jednoho pohlaví nad druhým a sexuální obtěžování, na které je v daném filmu pohlíženo nikoliv jako zavržení hodné ...

Proč si psát deník? Zbavíte se negativních emocí a uleví se vám!

29.ledna » Ženy.cz
Nemusíte ho oslovovat „milý deníčku“ a nemusí být ani papírový – deníkové záznamy klidně můžete vést třeba na displeji svého telefonu. Přesto může být vaším přítelem, ale i terapeutem či inspirativním koučem. Váš deník.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci: opravdu zoufalý film

20.ledna » Týden.cz
Bývá už tradicí, že zkraje roku přicházejí do kin české filmy sladkého charakteru a podprůměrných kvalit. Loni to byly limonády Miluji tě modře a Všechno nebo nic, předloni zase Lída Baarová. Letos už máme za sebou Troškovy čertoviny, které alespo...

Hvězda filmu Láska nebeská Hugh Grant se na prahu šedesátky stane popáté otcem!

12.ledna » deníkPlus.cz
Hvězda romantických komedií Láska nebeská, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové opět rozšiřuje svůj rodinný klan.Švédská televizní producentka mu letos porodí třetí dítě a herec se stane již pětinásobným tatínkem.

Single ženy jsou zoufalky? Omyl! Průzkum potvrdil, že bez partnerky trpí víc pánové

11.ledna » Proženy.cz
Třicítka bez chlapa? Prostě zoufalka, která podobně jako filmová Bridget Jones urputně hledá chlapa, co by ji učinil šťastnou? Kdepak! Průzkumy jasně ukazují, že single ženy jsou spokojené, zato svobodní pánové jsou zoufalí!

Téměř v šedesáti letech bude idol mnoha žen popáté otcem

10.ledna » Týden.cz
Herec známý z filmů Notting Hill, Deník Bridget Jonesové či Láska nebeská, Hugh Grant, bude co nevidět pětinásobným otcem. Jeho partnerce se totiž už pořádně kulatí bříško.

Téměř v 60 letech bude idol mnoha žen popáté otcem

10.ledna » Týden.cz
Herec známý z filmů Notting Hill, Deník Bridget Jonesové či Láska nebeská, Hugh Grant, bude co nevidět pětinásobným otcem. Jeho partnerce se totiž už pořádně kulatí bříško.

Hugh Grant (57) bude popáté tatínkem: Jeho partnerka (39) se už zakulatila

10.ledna » Super.cz
Letošní Zlaté glóby byly ve znamení černých rób, takže na červeném koberci nebylo těhotenství partnerky Hugha Granta zcela zřejmé. Na letišti už Anna Eberstein kulatící se bříško nemaskovala.
Bridget Jones - Postava v britské komedii Deník Bridget Jonesové

Tato informační stránka o Bridget Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bridget Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes