Nick Jr

Vztahuje se k

O2 TV od března nabízí dětské programy Nick Jr a Cartoon Network ve dvou jazycích

2.března » RadioTV
Televizní služba O2 TV u obou programů nově nabízí českou lokalizaci. Divákům však umožní i poslech původní anglické jazykové stopy. Chce tak rodičům i dětem ulehčit výuku angličtiny u dětských pořadů.

O2TV zařadila s několikaměsíčním zpožděním lokalizaci u dvou dětských programů

1.března » ČRo
„Mezi našimi zákazníky jsou dětské kanály velmi oblíbené. Proto jim chceme nabídnout všechny možnosti a funkcionality, které O2TV nabízí,“ uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu této služby.

O2 TV: Nick Jr. a Cartoon Network v češtině

1.března » Parabola.cz
Dětské stanice Cartoon Network a Nick Jr. jsou od 1. března 2018 dostupné pro klienty internetové televize O2 TV v českém jazyce. Původní anglická jazyková verze zůstává nadále k dispozici.

Vlastník stanice Nick Jr. plánuje uvést globálně svou herní a hudební aplikaci

23.února » ČRo
Pokud se novinka dostane i do České republiky nebo na Slovensko, půjde o velké překvapení. Stanice Nickelodeon HD například vysílala dlouhodobě bez lokalizace a operátor UPC ji proto z nabídky vyřadil.

Mládežnická stanice TUTY překonala důležitou hranici v podílu na sledovanosti

19.února » RadioTV
Televizní stanice TUTY orientovaná na diváky ve věku od 4 do 17 let slaví historický úspěch. V šestém týdnu letošního roku podíl na sledovanosti této stanice v cílové skupině 4-14 překonal hranici 1,0%.

Nickelodeon HD v Polsku jako Nicktoons HD

17.února » Parabola.cz
Od 15. února 2018 rozhodnutím provozovatele, společnosti Viacom International Media Networks, došlo ke změně v jejím portfoliu programů pro polský trh. Původní kanál Nickelodeon HD, který u našich severních sousedů vysílá od roku 2011, byl nahraze...

Polsko: Nicktoons místo Nickelodeon HD od 15.2.2018

20.ledna » Parabola.cz
Na polském televizním trhu bude nahrazena dětská stanice Nickelodeon HD novou stanicí Nicktoons. Stane se tak 15. února 2018. Stejně jako Nickelodeon HD bude i Nicktoons vysílat v HD rozlišení.

Skylink Ochutnávka v lednu? Zatím nic nového… [aktualita]

2.ledna » DigiZone.cz
Poslední změna na česko-slovenské satelitní platformě, kterou provozuje společnost M7 Group, proběhla na počátku prosince. V pátek 1. prosince 2017 nahradila stanice Joj Cinema HD na ochutnávkové pozici satelitní platformy Skylink, tedy na předvol...

Rok 2017 ve zkratce: Nové programy, lokalizace, geoblokace i první Ultra HD kanál

31.prosince » Parabola.cz
Rok 2017 přinesl na českém a slovenském trhu řadu novinek a změn. Na trhu se objevily další programy v češtině a slovenštině, odstartovaly lokalizace známých programů, byla zavedena geoblokace a z trhu odešel kanál CBS Drama.

Polsko: Nicktoons nahradí Nickelodeon HD

4.prosince » Parabola.cz
Společnost Viacom International Media Networks Polska chystá další změnu ve svém portfoliu. Po nedávném nahrazení původní stanice Viva Polska programem MTV Music se chystá nahrazení stávajícího programu Nickelodeon HD stanicí Nicktoons v HD.

JOJ Cinema HD mohou v prosinci sledovat všichni na Skylinku zdarma

2.prosince » DigiPrijem.cz
Dalším programem, který si od 1. 12. 2017 budou moci vyzkoušet zákazníci Skylinku na předvolbě Skylink Ochutnávka, je filmový kanál JOJ Cinema HD. Nahradí tím dětský program Nick Jr Czech, který mohou jeho zájemci nadále sledovat s programovými ba...
Pierce Brosnan - Irský herec
Bruce Willis - Německo-americký herec
Zdeněk Troška - Český režisér

Tato informační stránka o Nick Jr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nick Jr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes