Radim Kepák

Výstava na radnici připomíná 50 let baseballu v Ostravě

8.března » TV Polar
Baseball je v České republice stále populárnějším sportem, výjimkou není ani náš region. Ostravský klub Arrows Ostrava slaví letos 50 let od svého založení a u této příležitosti uspořádal výstavu ve foyer Nové radnice.

Baseballisté Arrows Ostrava skončili v Poháru Mistrů pátí. Účast v příštím roce mají jistou

19.července » TV Polar
Baseballisté Arrows Ostrava si zahrají Pohár mistrů i příští rok. V závěrečném duelu na domácím hřišti porazili německý Heidenheim Heideköpfe 11:3 a celkově skončili na krásném 5. místě. Pohár mistrů se v ČR uskutečnil vůbec poprvé.

První duel prohráli, další zhatilo počasí. Arrows hostí odložený Pohár mistrů

15.července » iDNES.cz
Nevídanými čtyřmi homeruny v řadě zazářili baseballisté Arrows Ostrava, na vítězství to ale nestalo. Na úvod Poháru mistrů, který se koná kvůli pandemii s ročním odkladem, prohráli s nizozemskými šampiony L&D Amsterdam 6:8.

Baseballová elita v Ostravě o Pohár mistrů. Arrows chtějí nejméně ze skupiny

12.července » Sport.cz
S ročním zpožděním kvůli pandemii covidu-19 se v Ostravě a ve Frýdku-Místku uskuteční Pohár mistrů v baseballu. Souboje nejlepších klubů Evropy v novém modelu osmi týmů budou areály Arrows Ostrava a Klasiku Frýdek-Místek hostit úterý 13. do soboty 1…

Baseballistům Arrows Ostrava se zatím daří. Vedou tabulku základní části

27.května » TV Polar
Loni obhajovali titul, bohužel se jim to nepovedlo. Letos se o něj pokusí znovu. Našlápnuto mají skvěle. Baseballisté Arrows Ostrava jsou zatím na prvním místě tabulky a o víkendu dokonce dvakrát porazili loňské finálové soupeře – Draky Brno.

Ring ceremony. Hráči Arrows Ostrava si převzali prsteny za titul

26.srpna » TV Polar
Komunitní centrum Všichni spolu v Ostravě-Porubě se stalo místem slavnostního ocenění hráčů Arrows Ostrava. Za loňský titul v Extralize baseballu dostali pamětní prsteny. Tato událost s názvem Ring ceremony se poprvé uskutečnila loni za první titul.

Baseballová extraliga je tu. Začala po 6669 hodinách a bude kratší

28.května » TV Polar
Odstartovala baseballová sezóna, která ale bude kvůli pandemii kratší. V pátek 22.května v rámci 1.kola extraligy hráči Arrows Ostrava přivítali na svém hřišti Draky Brno, které nakonec porazili 3:0.

Baseballisté týmu Arrows budou útočit na zlatý hattrick

22.května » iDNES.cz
Obhájci mistrovského titulu z loňského a předloňského ročníku baseballové extraligy, tým Arrows Ostrava, dnes vstupuje do letošního vydání soutěže.

Baseballový Pohár mistrů v Ostravě bude. Ale až za rok

22.dubna » iDNES.cz
Překvapit o prázdninách elitní evropskou konkurenci v Poháru mistrů v domácím prostředí plánovali baseballisté týmu Arrows Ostrava. Úřadujícím českým šampionům však plány zhatila pandemie koronaviru – evropské baseballové soutěže jsou minimálně do l…

Ostrava uvítá mistrovství Evropy v softbalu žen

14.května » Ostrava
Mistrovství Evropy v softbalu žen se uskuteční v termínu 30. června až 6. července. Z turnaje postoupí šest nejlepších celků na olympiádu do Tokia. Hlavním pořadatelským městem je Ostrava.

Ostravským Sportovcem roku je motocyklista Vojtěch Schwarz

25.dubna » Ostrava
Známe nejlepší ostravské Sportovce roku 2018. Mezi jednotlivci je jím motocyklový závodník Vojtěch Schwarz. Sportovní legendou byla zvolena běžkyně Taťána Netoličková, která největší úspěchy získala pod svým dívčím jménem Kocembová.

Tato informační stránka o Radim Kepák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Kepák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes