Michal Klacik

Vztahuje se k

EA neuvidí z A Way Out ani měďák, tvrdí hlavní designér

15.března » CDR
Videoherní vydavatel EA se netěší příliš velké oblibě a obecně je považován za jednu z nejchamtivějších firem nejenom v herním průmyslu. Tvůrce A Way Out však tvrdí, že z prodejů jeho hry nezíská EA žádný podíl. Jak je to možné?

Souboj hackeři vs. PS4 pokračuje. WebKit exploit funguje pod aktuálním firmwarem

13.března » DIIT.cz
Sony nestíhá záplatovat svůj firmware před aktivními hackery. Ještě před týdnem jsme vás informovali, že byl pokořen firmware 4.55 a skrze odhalenou díru lze nabootovat Linux. Nyní se však podařilo proděravět firmware 5.50. Ano, ten aktuální.

Legenda, co poháněla Duke Nukem 3D a Blood, má nástupce. Vyšel BUILD2

13.března » CDR
V polovině devadesátých let se již rozbíhala kolečka videoherního průmyslu a na titulech se pracovalo v týmech několika jednotek vývojářů. Samotný engin však stále většinou kutil jeden člověk. Ano, všichni víme o Johnu Carmackovi, ale nebyl jediný.

Byl zprovozněn Linux na PlayStation 4 s firmwarem 4.55

8.března » DIIT.cz
Prolamování konzolí patří ke koníčku mnoha zdatných hackerů. Nedávno jsme mohli být svědky důležitého milníku, hacku Nintendo Switch. Pod PS4 si již dávno podařilo rozběhat Linux, vždy však pod starými firmwary. Nyní se však začíná skóre dorovnávat.

Do Chrome OS přibudou virtuální stroje. Dočkáme se plnohodnotného Linuxu?

27.února » DIIT.cz
Chromebooky se vyznačují svou nízkou cenou, vysokou výdrží na baterii a skvělou mobilitou. To vše si vybírá daň ve velmi specializovaném užití, které je vymezeno operačním systémem Chrome OS. Toto se však může v nejbližší době změnit.

Burnout Paradise slaví 10 let. Vrátí se v remasterované edici s novou grafikou

26.února » CDR
Remastery se netýkají pouze letitých zasloužilých legend, ale dost často dochází k omlazení děl, která lze stále označovat za moderní. EA se chystá vydat remaster Burnout Paradise. Poměrně mladá hra, že? Která však slaví letos desáté výročí!

ESA odmítá podporu opuštěných online her. Bojí se konkurence pro současné tituly

22.února » CDR
Problematika abandonware nepatří mezi nové. Jedná se o šedou zónu pirátství, která se s přimhouřenýma očima toleruje. U singleplayerových titulů jde spíše o zachování věčných klasik, avšak abandonware online her je větší oříšek, než by se mohlo zdát.

Nové Ubuntu umožní instalaci OS bez doprovodných aplikací

21.února » DIIT.cz
Ne každý má rád, když jeho systém přichází s řadou aplikací, které v životě nepoužije. Uživatel tak tráví drahocenný čas odinstalací těchto zbytečností. Ubuntu přináší řešení pro všechny zájemce, které sužuje tento problém.

Neúspěch iPhone X může více poškodit Samsung než Apple

21.února » DIIT.cz
Z důvodu nižšího než očekávaného zájmu o iPhone X snížil Apple objemy výroby téměř na polovinu a připravuje její ukončení. Snížení objednávek bude mít ale velký dopad na Samsung…

Vývoj remasteru System Shock byl odložen na neurčito. Přispěvatelé projektu zuří

20.února » DIIT.cz
Pokud se zruší vývoj hry, kterou financuje vydavatel, kolikrát se o tom ani veřejnost nedozví, pokud nedojde k úniku utajených informací. Pokud se něco takového stane u projektu, který financuje komunita, komunita se otřásá v základech.

Samsung žádá o rady při vývoji Linux on DeX, dokovací stanice poháněnou Galaxy

20.února » DIIT.cz
Vloni na podzim Samsung oznámil své plány o tom, že umožní majitelům nejnovějších strojů řady Galaxy, aby mohli používat své zařízení i jako plnohodnotný linuxový desktop. Pokud patříte mezi zájemce, můžete dát Samsungu vědět, co si od toho slibuj...

Dead Space zdarma na Originu. GOG slaví Čínský nový rok masivními slevami

14.února » CDR
Šance zahrát si kvalitní titul a ještě k tomu zcela zdarma? Něco takového se ztěžka odmítá. Navíc, pokud ten titul je legendární Dead Space. Pokud horor neosloví, co se takhle prolistovat desítkami titulů, co jsou právě na GOGu ve slevě?
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Michal Klacik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Klacik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes