Juraj Koiš

Vztahuje se k

Atraktivní americké programy na satelitu dočasně zdarma

12:12 » RadioTV
Příznivci amerických televizí mají dnes výjimečně možnost sledovat zdarma vysílání vybraných amerických programů na satelitu. Televizní síť určená americkému publiku překvapivě vysílá bez kódování poté co převedla všechny své programy do HD rozliš...

Radio Kroměříž oslavuje 5. narozeniny. Původně internetová stanice chystá třetí vysílač

12:12 » RadioTV
Dnes, tedy v úterý 12. prosince si regionální Radio Kroměříž připomíná páté výročí zahájení vysílání, tehdy ještě jako čistě internetová stanice. Celý projekt měl ambice získat klasickou FM frekvenci, což se mu podařilo.

Česká televize přiblížila přechod na DVB-T2. Přinášíme odpovědi na základní otázky

10:27 » RadioTV
Příznivci nové generace digitálního televizního vysílání na běžnou anténu DVB-T2 budou mít v první polovině příštího roku k dispozici i programy veřejnoprávní České televize. Ta svůj přechodový multiplex postaví na cílovém kanálu 26.

Osmá epizoda seriálu Dáma a Král byla nejsledovanější v sérii

11.prosince » RadioTV
Osmý díl seriálu Dáma a Král, který zaznamenal 37,14% share ve skupině 15-54 se stal nejsledovanějším pořadem uplynulého týdne v několika kategoriích. Zároveň se tato epizoda stala nejsledovanějším dílem podzimní sezóny.

Zemřel Martin Smolík, moderátor pořadu Autosalon na Primě

11.prosince » RadioTV
Ve věku 46 náhle zemřel Martin Smolík, jeden z nejoblíbenějších spoluautorů motoristického pořadu Autosalon na TV Prima. Jeho úmrtí potvrdila mediální zástupkyně televize Jana Mrákotová. Podle bulvárních médií mohl být příčinou infarkt.

Prima COOL umožňuje divákům hlasovat za štědrovečerní filmy

11.prosince » RadioTV
Anketa probíhá pouze na oficiálním Facebook profilu televize Prima COOL. Skupina Prima o akci informuje prostřednictvím tiskové zprávy. Zmínku na hlavní stránce jejího webu cool.iprima.cz byste nicméně hledali marně.

Mňam TV je operátorům k dispozici v HD, počítá se i s Kutil TV

8.prosince » RadioTV
Ředitel televizí Mňam a MŇAU i připravované stanice Kutil TV Pál Milkovics oznámil přechod televize Mňam do vysokého rozlišení. Stanice je nyní k dispozici kabelovým i satelitním operátorům, kteří ji mohou zařadit.

Vánoční Rádio Retro od dnešního dne ve znamení četby a vyprávění

6.prosince » RadioTV
Digitální stream Českého rozhlasu Rádio Retro nabídne posluchačům pro letošní advent a Vánoce 28 hodin převážně literárních pořadů. Nebudou chybět Čapek, Hašek, Bass nebo Erben. Průvodci budou tentokrát Marcela Augustová a Jan Kovařík.

Posluchači Hitrádia City v rámci projektu Rozsviťte s námi Prahu darovali rekordní částku

5.prosince » RadioTV
Pražské Hitrádio City 93,7FM uzavřelo jedenáctý ročník předvánočního charitativního projektu, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku právě na tom...

Ředitel skupiny Barrandov Jaromír Soukup má ve své televizi nový pořad

5.prosince » RadioTV
Generální ředitel skupiny Barrandov Jaromír Soukup bude ve své televizi moderovat už pět pořadů za týden. Nově ve středu uvádí Kauzy Jaromíra Soukupa. Rozebírat hodlá kauzy nejen z politiky ale i z běžného života.

Seriál Dáma a král znovu překonal podíl 34 procent publika u televize

5.prosince » RadioTV
Sedmý díl detektivního seriálu Dáma a Král zaznamenal podíl na publiku 34,13% v cílové skupině diváků 15-54 let. V širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,681 milionu diváků.

Rádio BLANÍK přichází s předvánočním turné a soutěží o koncert skupiny Čechomor

1.prosince » RadioTV
České Vánoce s českým BLANÍKEM je název předvánočního turné Rádia BLANÍK, jehož součástí bude i soutěž o koncert skupiny Čechomor! Blanický tým navštíví postupně jedenáct českých měst. Turné startuje v sobotu v Třeboni.
Patrik Hezucký - Český moderátor
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér
Petr Rychlý - Český herec
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista
Janek Kroupa - Český investigativní novinář
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec

Tato informační stránka o Juraj Koiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Koiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes