Juraj Koiš

Vztahuje se k

Nový kanál Prima KRIMI získal licenci, nabídne především filmy a seriály

23.února » RadioTV
Televizní skupina Prima získala licenci pro svůj osmý kanál značky Prima KRIMI. Podle licenčních podmínek nabídne dramatickou tvorbu zejména mimoevropské provenience. Avizuje i různé formáty s prvky reality show.

Karel Friml se stal ředitelem národního obchodu RADIOHOUSE

22.února » RadioTV
Největší rozhlasové mediální zastoupení RADIOHOUSE konsoliduje vedení divize národního prodeje, ředitelem se stává Karel Friml. Divize agenturního prodeje mediálního zastoupení RADIOHOUSE byla dosud přímo vedena generálním ředitelem společnosti Mi...

Jak získat satelitní kartu se slovenskými programy?

21.února » RadioTV
Blokace českých a slovenských televizí na území druhého státu není novinkou. I přesto se čas od času objevují dotazy od diváků, kteří si na programy ze sousední země zvykli a chtějí je zpátky.

Třetina zákazníků by podle průzkumu vyměnila svého poskytovatele internetu

21.února » RadioTV
Přechod od stávajícího poskytovatele internetu k novému letos zvažuje 30 procent Čechů. Zákazníkům vadí nejvíce nízká rychlost a stabilita připojení. Vyplývá to z průzkumu, který si nechal zpracovat jeden z providerů.

Olympijský turnaj vstoupil do rozhodující fáze. Čeští hokejisté ráno o postup do semifinále

20.února » RadioTV
Prvenství v základní skupině olympijského turnaje umožnilo českým hráčům dva dny volna, díky čemuž se mohou připravit na jeden z rozhodujících zápasů vyřazovací části. Postup do semifinále oddělí ty úspěšné od neúspěšných.

Hříšný tanec znovu nejsledovanějším filmem týdne v rámci stanic Novy

19.února » RadioTV
Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal romantický film Hříšný tanec, na který se v pátek večer dívalo téměř 27 procent diváků ve věku 15-54, kteří byli u obrazovek.

Mládežnická stanice TUTY překonala důležitou hranici v podílu na sledovanosti

19.února » RadioTV
Televizní stanice TUTY orientovaná na diváky ve věku od 4 do 17 let slaví historický úspěch. V šestém týdnu letošního roku podíl na sledovanosti této stanice v cílové skupině 4-14 překonal hranici 1,0%.

Domácí fotbal na O2 TV: Videorozhodčí, více zápasů a show TIKI-TAKA s novou grafikou

16.února » RadioTV
Jarní část nejvyšší fotbalové soutěže začíná již o víkendu. O2 TV oproti podzimu přinese přímý přenos nejen v neděli, ale i v sobotu podvečer. Diváci tak uvidí minimálně dva zápasy z každého kola.

Fajn rádio žádá o mírnou úpravu licenčních podmínek

16.února » RadioTV
Cílovovou skupinu rodiny Fajn rádií tvoří mladí posluchači. Provozovatel žádá sjednotit specifikaci cílové skupiny na 12-35 let. Podíl české a slovenské hudby by měl nově tvořit 6-10 procent.

Většina posluchačů v Bavorsku si přeje zachování FM pásma

16.února » RadioTV
Digitální rozhlasové vysílání je realitou i na českém trhu. Vypínání FM pásma ale kvůli tomu není nutné. Bavorská rozhlasová stanice Antenne Bayern se zeptala posluchačů, zda si přeji FM pásmo vypnout. Počet příznivců překvapil.

Comedy Club vstoupil do třetí série. Jde o nejúspěšnější vlastní pořad Primy Comedy Central

15.února » RadioTV
Stand-up si u českých diváků získal v posledních letech nevídanou oblibu. Svůj podíl na tom má i stanice Prima Comedy Central a její Comedy Club, který se dočkal už třetí série.

Česká televize v dubnu spustí svůj veřejnoprávní multiplex v DVB-T2

14.února » RadioTV
Vysílání v DVB-T2 bude od dubna provozovat i Česká televize. V jednom dni spustí většinu vysílačů. Díky tomu pokryje až 96 procent obyvatel. V červnu by pokrytí mělo přesáhnout 99 procent.
Patrik Hezucký - Český moderátor
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér
Petr Rychlý - Český herec
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista

Tato informační stránka o Juraj Koiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Koiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes