Ornella Koktová

Vztahuje se k

Brutální FOTO UVNITŘ: Tohle už není možné. Ornelle málem vyskočily z halenky její odhalené přírodní pětky

7.února » eXtra.cz
Že na sebe sem tam Ornella Koktová (25) ráda upozorňuje svými obřími vnadami, o tom se popsaly už stohy papírů. Ovšem tentokrát předvedla své obří poklady takřka ve své plné kráse. Dá se dokonce mluvit o tom, že na svém hrudníku nosí zbraně hromad...

Monika Štiková opět v náruči mladého milence! Takhle září po boku svého o 18 let mladšího zajíčka

5.února » eXtra.cz
Monika Štiková (45) loni oznámila rozvod a následně po dlouhých 25 letech skoro okamžitě opustila manžela Michala. Krátce na to se dala dohromady s mladým milencem Danielem M. (27), kterého ale nakonec opustila. Dnes je opět všechno jinak.

Máma Štiková se vrátila k mladému kolouškovi: Takhle jí to sluší po boku o 18 let mladšího zajíčka

5.února » Super.cz
Matka Ornelly Koktové (24) Monika Štiková (45) loni všechny šokovala, když po 25 letech opustila manžela Michala a nabrnkla si o osmnáct let mladšího milence Daniela (27) .

Útok na rozkroky mužů! Ornella opět tasila své bujné zbraně a omračuje dekoltem!

3.února » eXtra.cz
Ornella Koktová (24) opět o sobě dala vědět. Na profilu na sociální síti se její manžel, kdysi velmi vyhlášený podnikatel Josef Kokta pochlubil snímkem, z něhož se mnoha pánům musí zatočit hlava. Na fotografii jsou totiž vidět Ornelliny přednosti,...

NEŠŤASTNÁ Ornella Koktová BREČÍ doma do polštáře!

24.ledna » Šíp
Nedávno oslavili tříleté výročí, jejich synkovi bude za nedlouho již pět let, ale i přesto nemohou být šťastní a spokojení. Proč? Co se děje za dveřmi ložnice mladičké Ornelly a muže v letech Josefa? Podívejte se do článku.

Potoky slz Ornelly Koktové (24): Kvůli Josefovi (60)!

18.ledna » Aha!
Vztah a manželství Ornelly Koktové a Josefa Kokty je velmi diskutovaný už od jeho počátku. Jedním z důvodů je jejich věkový rozdíl a ten je vlastně i důvodem, proč Ornella po večerech pláče.

Boj Ornelly s mámou Monikou Štikovou: Drsná slova místo přání k Novému roku!

8.ledna » Blesk.cz
Vztahy matek a dcer nebývají vždy růžové. Ovšem Ornella Koktová (24) s maminkou Monikou Štikovou (45) byly kdysi téměř nerozlučné. Teď se ale zdá, že je najednou všechno jinak! Na sociálních sítí se navzájem častují ošklivými urážkami.

Hříšné foto UVNITŘ! Ornella Koktová vystavila své obří poklady, které se jí málem nevešly do tílka...

8.ledna » eXtra.cz
Ornella Koktová (24) je pěkné číslo! Opět se pochlubila snímkem, který v málokterém muži neprobudí touhu. Mladá manželka kdysi úspěšného podnikatele Josefa Kokty (60) totiž vystavila své hříšné vnady, které jen tak tak dostala do tílka. Možná stač...

Štiková se obula do dcery a Kokty: Ať se stydí!!!

8.ledna » Aha!
S příchodem nového roku se ukázalo, vztahy mezi Monikou Štikovou a její dcerou Ornellou Koktovou nejsou vůbec dobré. Dá se říci, že novoroční přáníčko, které Ornella poslala rodičům, rozpoutala hotovou bouři v jejich rodině.

Ornella a matka Štiková jsou ve válce: Nenávistný vzkaz jako přání do nového roku

7.ledna » Expres.cz
Další články k tématu: Linda Finková se směje útoku Ornelly: Místo prsou máš vytahané knedlíky Ornella útočí na Lindu Finkovou: Jsi zhrzená stařena, zajeď do vozovny Ornella se fotí s labutí a komentuje světovou módu. Koho to zajímá? směje se Fink...

Dagmar Havlová: Má dočasnou adopci!

3.ledna » Aha!
Z lásky ke psům jsou schopné všeho. Dagmar Havlová (64) náhradní péče, Alice Bendová (44) proměnila domácnost v jednu velkou smečku a Ornella Koktová (24) se rozhodla ze psa udělat hvězdu.

Štikovy ženy znovu pohromadě: Provokují dekoltem a našpulenými rty

27.prosince » Blesk.cz
Matka pluku Štikových Monika (45) a její dvě dcerky Ornella Koktová (24) a mladší Charlotte Štiková vyrazily společně na večírek, kde byly středem pozornosti. Tu na sebe upoutaly především kvůli bujnému a nepřehlédnutelnému poprsí.
Michal Penk - Český zpěvák, skladatel a hudebník
Klára Long Slámová - Česká advokátka
Eva Longoria - Americká herečka a modelka
Jana Rejžková - Česká právnička
Nora Fridrichová - Česká novinářka
Monika Leová - Česká Miss Earth
Ladislav Štaidl - Český hudebník
Jared Leto - Americký herec a zpěvák

Tato informační stránka o Ornella Koktová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ornella Koktová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes