15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Denisa Kosová

Vítězem Ankety OB 2023 se stal Tomáš Křivda

V Brně byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2023. Poprvé se králem českého orienťáku stal Tomáš Křivda.

Kdo vyhraje Anketu o nejlepšího o-běžce roku 2023?

Kdo bude nejlepším o-běžcem roku 2023? O tom rozhodne tradiční Anketa. O pořadí hlasovali vybraní experti, hlavním favoritem na vítězství je Tomáš Křivda za své výsledky na světové i domácí scéně.

Kosová a Nykodým nejlepší na klasice v Hoděšovicích

Sedmým závodem Českého poháru byla klasická trať, která se běžela v okolí Hoděšovic. Za velkého tepla si pro vítězství v elitě doběhli Denisa Kosová a Miloš Nykodým.

Český tým v senzační domácí atmosféře vybojoval stříbrnou medaili – historicky nejlepší výsledek ve sprintových štafetách

4.srpna » Svět běhu

4.srpna » RUN magazine
Světový pohár v orientačním běhu ve čtvrtek 3. srpna pokračoval napínavým závodem sprintových štafet. Aréna závodu, stejně jako při středečním sprintu, byla umístěna v českolipském Městském parku. Nejen slunečné počasí, ale i spojení Světového pohár…

Skvělé - česká štafeta druhá ve Světovém poháru

V závodě sprintových štafet Světového poháru v České Lípě skončila naše čtvveřice Denisa Kosová, Jakub Glonek, Tomáš Křivda a Tereza Janošíková na skvělém druhém místě.

Neuvěřitelné stříbro ze sprintových štafet: Češi rozjásali Českou Lípu

3.srpna » Deník.cz
Orientační běh je sport plný neuvěřitelných příběhů. K jednomu zázraku došlo ve čtvrtek při Světovém poháru v Česku: domácí smíšená štafeta ve složení Denisa Kosová, Jakub Glonek, Tomáš Křivda a Tereza Janošíková vybojovala ve sprintu stříbro. Z vít…

Tato informační stránka o Denisa Kosová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Kosová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes