Vlasta Koudelková

Related to

Tajemství Jiřího Hrzána: Utajený syn! Měl ho s vdanou ženou

29.November » Blesk.cz
Jiří Hrzán měl dvě krásné dcery, ale nikdo netušil, že má také syna. Sám Hrzán o tom nikomu neřekl. Až pár dní před smrtí se svěřil své kolegyni. Má syna, ale odmítl prozradit, kdo je jeho matka.

Cena obecního domu se snižuje o miliony

18.September » Vyškovský deník
Habrovany - V Habrovanech pokračují ve výstavbě obecního domu, jehož hrubá stavba má být dokončená ještě letos. „V současné době už dělníci dodělali přízemí stavby a práce v patře jsou v poměrně pokročilém stadiu. I ty by měly být za několik týdnů...

V Habrovanech začínají stavět obecní dům. I pátou třídu

Habrovany – Do další fáze se posunula plánovaná výstavba Obecního domu v Habrovanech. „Před několika dny jsme podepsali smlouvu s vybraným uchazečem a do čtrnácti dnů od podpisu smlouvy mají dělníci nastoupit na stavební práce. Hrubou stavbu plánu...

Holubice uvažují o čtvrté třídě. Mají hodně žáků

13.February » Vyškovský deník
Holubice – Základní škola v Holubicích, která má momentálně děti z celého prvního stupně rozdělené do tří tříd, se letos možná dočká čtvrté třídy. Obec k tomu vede stoupající počet dětí.

Škola v Habrovanech bude mít všech pět tříd

20.December » Vyškovský deník
Habrovany – Habrovanská základní škola se už příští rok rozroste o další třídu. Půdní vestavba dá prostor dalším třiceti žákům, škola tak bude mít po letech i pátou třídu.

Tato informační stránka o Vlasta Koudelková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlasta Koudelková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes