Soňa Kováříková

Vztahuje se k

Největší zájem o svatby byl v září

13.ledna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Už druhý rok po sobě evidují valašskokloboucké matrikářky vyšší zájem o uzavření sňatku. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Lenka Zvonková.

Zájem o svatby ve Valašských Kloboukách trvá, do manželství loni vstoupilo 56 párů

11.ledna » iRegiony Impuls
Rok 2017 byl mezi snoubenci ke konání svatebních obřadů žádaný. Sňatek se rozhodlo uzavřít 56 dvojic, tedy stejně jako v roce 2016. V letech dřívějších přitom bývaly počty svateb zhruba o dvě desítky nižší. Pro vstup do manželství loni zvolilo 31 ...

Ve Valašských Kloboukách loni výrazně vzrostl počet nových manželství

20.ledna » Zlin.cz
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Počet nových manželství loni výrazně vzrostl ve Valašských Kloboukách. Obřad mělo 56 párů, což je až o dvě desítky více než v předchozích letech, sdělila serveru Zlin.cz mluvčí města Lenka Zvonková.

Počet snoubenců ve Valašských Kloboukách vstupujících do manželství loni vzrostl

20.ledna » Regiony 24.cz
O uzavření manželství byl ve Valašských Kloboukách v uplynulém roce výrazný zájem. Pro tento významný životní krok se rozhodlo 56 párů snoubenců, což je oproti letům předcházejícím nárůst řádově až o dvě desítky dvojic.

Počet snoubenců vstupujících do manželství loni vzrostl

20.ledna » iRegiony Impuls
O uzavření manželství byl ve Valašských Kloboukách v uplynulém roce výrazný zájem. Pro tento významný životní krok se rozhodlo 56 párů snoubenců, což je oproti letům předcházejícím nárůst řádově až o dvě desítky dvojic, v porovnání s rokem 2011 se...

Tato informační stránka o Soňa Kováříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Soňa Kováříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes