Jan Kruml

Vztahuje se k

Temelín investuje téměř miliardu a připravuje se na obnovu licence

1.března » Regionální noviny
TEMELÍN - Příprava na obnovu licence, modernizace zařízení a nábory nových lidí. Takové priority Jaderné elektrárny Temelín pro letošní rok představilo vedení divize jaderná energetika společnosti ČEZ.

Modernizace Temelína? ČEZ do ní letos investuje skoro miliardu

25.února » Deník.cz
Pod drobnohledem Státního úřadu pro jadernou bezpečnost jsou pracovníci Jaderné elektrárny Temelín (JETE). Připravují se na obnovu licence jaderného zařízení.

Do modernizace Temelína letos ČEZ investuje skoro miliardu

Temelín – Pod drobnohledem Státního úřadu pro jadernou bezpečnost jsou pracovníci Jaderné elektrárny Temelín (JETE). Připravují se na obnovu licence jaderného zařízení.

Temelín investuje téměř miliardu a připravuje se na obnovu licence

25.února » prvnizpravy.cz
Příprava na obnovu licence, modernizace zařízení a nábory nových lidí. Takové priority Jaderné elektrárny Temelín pro letošní rok představilo vedení divize jaderná energetika společnosti ČEZ.

ČEZ vymění v Temelíně potrubí na chladicích vodách, celková modernizace jaderné elektrárny si vyžádá téměř miliardu

24.února » Vodarenstvi.cz
ČEZ připravuje 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu JE Temelín. Od začátku provozu již koncern do modernizace elektrárny investoval 18 miliard korun. Informoval o tom její ředitel Jan Kruml. Tem...

ČEZ vynaloží na modernizaci Temelína investici v hodnotě jedné miliardy korun

23.února » Zet.cz
Energetický gigant ČEZ letos investuje do modernizace jaderné elektrárny Temelín 900 milionů korun. Jde o 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu. Od začátku provozu investoval ČEZ do modernizace T...

Na konci června zahájí Temelín odstávku druhého bloku

23.února » atominfo.cz
Odstávka druhého bloku jaderné elektrárny Temelín začne 29. června a potrvá dva měsíce. Odstávka prvního bloku, jež začala loni v prosinci, skončí v první čtvrtině března. ČTK to dnes řekl ředitel elektrárny Temelín Jan Kruml.

ČEZ letos investuje v Temelíně téměř miliardu korun

23.února » atominfo.cz
ČEZ letos investuje do modernizace jaderné elektrárny Temelín 900 milionů korun. Jde o 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu. Od začátku provozu investoval ČEZ do modernizace Temelína 18 miliard Kč.

Woolworths zvýšil zisk, prodeje australských potravin rostou

23.února » Web4Trader
Australský obchodník s potravinami Woolworths Group Ltd. (WOW.AU) oznámil růst čistého zisku za fiskální pololetí o 38% na 969 milionů australských dolarů (759,9 milionu USD).

Modernizace, bezpečnost a zvyšování výkonu. ČEZ letos investuje do Temelína téměř miliardu

23.února » info.cz
Energetický gigant ČEZ letos investuje do modernizace jaderné elektrárny Temelín 900 milionů korun. Jde o 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu. Od začátku provozu investoval ČEZ do modernizace T...

ČEZ investuje v Temelíně téměř miliardu, chystá se odstávka druhého bloku

23.února » EuroZprávy.cz
České Budějovice - ČEZ letos investuje do jaderné elektrárny Temelín 900 milionů korun. Jde o 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu. Od začátku provozu investoval ČEZ do modernizace Temelína 18 m...

ČEZ investuje do Temelína téměř miliardu kvůli bezpečnosti

23.února » Echo24.cz
ČEZ letos investuje do modernizace jaderné elektrárny Temelín 900 milionů korun. Jde o 60 investičních akcí, jež zahrnují modernizace, posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu. Od začátku provozu investoval ČEZ do modernizace Temelína 18 miliard ...
UNIPETROL, a.s. - Chemický, farmaceutický, gumárenský a plastikářský průmysl
Česká vláda - Státní úřad
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Jan Kruml zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kruml" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes