Tomáš Kunc

Vztahuje se k

Nové silnice, čističky i podpora firem a inovací. Do Česka zamíří další velké evropské dotace

14.března » Aktuálně.cz
Češi si zatím smluvně pojistili přibližně polovinu z 575,5 miliardy korun, vyčleněných EU na období 2014 až 2020.

Začaly práce na plánované revitalizaci Huťského lesíku

Občané i návštěvníci města se již brzy dočkají dalšího funkčního místa pro každodenní rekreaci. Začala již dlouho plánovaná revitalizace Huťského lesíku. Práce by měly být ukončeny v červnu tohoto roku. „Jsem rád, že se s revitalizací lesíku začal...

Valašské Meziříčí začalo revitalizovat Huťský lesík

16.února » Ekolist
Radnice ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku začala s revitalizací Huťského lesíku. Po úpravách má sloužit pro rekreaci, sdělila ve středu mluvčí radnice Renata Votrubová. Práce v lesíku, který se nachází v blízkosti krytého bazénu a tenisových kurt...

Začaly práce na plánované revitalizaci Huťského lesíku

Občané i návštěvníci města se již brzy dočkají dalšího funkčního místa pro každodenní rekreaci. Začala již dlouho plánovaná revitalizace Huťského lesíku. Práce by měly být ukončeny v červnu tohoto roku.

Zveřejňujeme velkou inventuru Zemanových slibů: Které slovo dané voličům dodržel? A jaké porušil?

23.ledna » Aktuálně.cz
Na kontrolu plnění vybraných předvolebních slibů Miloše Zemana se zaměřil projekt Demagog.cz. Seznamte se s výsledky, jak současný prezident obstál.

Grafika: Staroměstský orloj čekají opravy. Znáte všechny jeho části? Projděte si unikátní stroj

8.ledna » Aktuálně.cz
Staroměstský orloj se v pondělí zastavil a začíná jeho kompletní demontáž. Orloji bude navrácen původní vzhled a mechanika se vrátí do podoby z 60. let 19. století. Na věž se vrátí s koncem letních prázdnin.

INFOGRAFIKA: Turecký průšvih jménem Adularya

5.ledna » iHNed.cz
Ostravský podnik Vítkovice Power Engineering měl v Turecku uvést do provozu obří tepelnou elektrárnu. Zdroj ale stále není v provozu kvůli nefunkčním kotlům od rakouské společnosti Andritz. Ta tvrdí, že na vině je nekvalitní uhlí. Česko, které na ...

Společně s důchody stále roste i cena potravin

3.ledna » Třetí věk
Autor článku: Tomáš Kunc V novém roce dojde k navýšení všech druhů důchodů. V závislosti na věku a výši příjmů si tak senioři, ale i invalidní a pozůstalostní důchodci přilepší průměrně o čtyři až šest stovek měsíčně.

Kůrovec už ničí i stromy ve městech, pomáhá mu sucho a vítr

28.prosince » iRegiony Impuls
Kůrovcová kalamita, která likviduje lesy napříč krajem, se nebezpečně blíží k městům a obcím. Napadené stromy už evidují v Kroměříži, Valašském Meziříčí, Rožnově nebo Vsetíně.

Foto: To vše může skončit pod vodou. Globální oteplování zatopí i velká města, varují odborníci

26.prosince » Aktuálně.cz
Pokud se nepodaří zmírnit globální oteplování, velká města do roku 2100 zaplaví voda. Odborníci z organizace Climate Central publikovali alarmující snímky, které zobrazují nejhorší možný scénář. Před dvěma lety v Paříži se světoví lídři zavázali u...

Zadlužení seniorů kvůli Vánocům stoupá

6.prosince » Třetí věk
Autor článku: Tomáš Kunc Období Vánoc je spojené s vyšším zájmem o půjčky. Z údajů společnosti PROFI CREDIT například vyplývá, že od října si o nebankovní půjčky zažádalo o čtvrtinu více lidí než v jiném období v roce.

Tato informační stránka o Tomáš Kunc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kunc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes