Martina Kušnírová

Vztahuje se k

Kuciaka zabily dvě kulky vpálené přímo do srdce

20:44 » Novinky.cz
Generální prokuratura sice uvalila embargo na informace týkající se vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové, právní zástupce rodin obou zavražděných Daniel Lipšic ale v úterý prozradil nové podrobnosti. Kuciaka...

Zvrat v případu zavražděného novináře (†27): Děsivé detaily brutální vraždy!

14:57 » Aha!
Podle matky zvražděné Martiny Kušnírové, měl Ján Kuciak po brutální vraždě v těle dvě kulky a jen jednu. Ani její dcera prý neumřela tak, jak se původně předpokládalo.

Vše bylo jinak? Kuciak a jeho snoubenka nezemřeli tak, jak se původně předpokládalo

Bratislava – Od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové uplynuly už tři týdny. Přesto se na veřejnost dostávají stále nové informace o to, co se vlastně stalo.

ZVRAT VE VYŠETŘOVÁNÍ: První rána šla na bradu Martiny Kušnírové! Slovenský novinář Ján Kuciak dostal dvě kulky

13:12 » eXtra.cz
Proč musel slovenský novinář Ján Kuciak zemřít? Proč byla popravena i jeho snoubenka Martina Kušnírová? Slovenská policie stále nedokázala zjistit, kdo měl zájem dva sedmadvacetileté lidi zlikvidovat. Navíc se objevily nové i informace o vyšetřování.

Orbán před volbami

10:53 » Haló noviny
Americký miliardář George Soros chce Evropu proměnit v kontinent migrantů a útočí na všechny, kteří mu v tom chtějí zabránit včetně Maďarska, ČR a Slovenska. V rozhovoru na regionální televizi Régió Plusz to v minulém týdnu řekl maďarský premiér V...

Rodiče Jána Kuciáka a Martiny Kušnírové: O vraždě našich dětí nic nevíme! Gašpare, odstup

5:32 » Blesk.cz
Rodiče zavražděného slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) promluvili v exkluzivní relaci TV Markíza. Jejich slova se vpíjela hluboko pod kůži. Ani jeden z rodičů nevěří ve férový průběh v...

SLOVENSKO: Co ohrožuje zemi?

Vraždy sedmadvacetiletého novináře, datového analytika z Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho snoubenky, archeoložky Martiny Kušnírové v obci Velká Mača nedaleko Bratislavy vyvolaly na Slovensku politickou krizi.

Řešme Kuciakovu vraždu společně, nabídl Italům slovenský generální prokurátor

19.března » Deník.cz
Generální prokurátor Slovenska Jaromír Čižnár navrhl v pátek italským úřadům vytvoření společného vyšetřovacího týmu, který by se zabýval případem vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Po tomtéž kroku volají i rodiče Kuciaka a matka jeho ...

Vyšetřování vraždy Kuciaka? Slovensko navrhlo Itálii vytvoření společného týmu

19.března » globe24.cz
Bratislava - Vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové by měl vyšetřovat společný slovensko-italský tým. Navrhla to dnes slovenská generální prokuratura.

Karel Hvížďala: Co ohrožuje Slovensko

19.března » Blogy aktuálně.cz
Vraždy sedmadvacetiletého novináře, datového analytika z Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho snoubenky, archeoložky Martiny Kušnírové v obci Velká Mača nedaleko Bratislavy vyvolaly na Slovensku politickou krizi. Ti, co za tímto krutým činem stojí, mu...

Vražda Kuciaka? Slovensko navrhlo Itálii vytvoření společného týmu vyšetřovatelů

19.března » EuroZprávy.cz
Bratislava - Vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové by měl vyšetřovat společný slovensko-italský tým. Navrhla to dnes slovenská generální prokuratura.

K vraždě Kuciaka sestavme mezinárodní vyšetřovací tým, navrhuje slovenská generální prokuratura

19.března » iROZHLAS
Vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky by měl vyšetřovat mezinárodní tým. Slovenská generální prokuratura to navrhla italským úřadům. Nyní čeká na jejich odpověď.
Ján Kuciak - Slovenský novinář
Robert Kaliňák - Slovenský právník a politik
Robert Fico - Slovenský politik
Andrej Kiska - Prezident Slovenské republiky
Peter Pellegrini - Slovenský politik
Marek Maďarič - Slovenský scenárista, dramaturg a politik
Béla Bugár - Slovenský politik maďarské národnosti
Jožo Ráž - Frontman slovenské skupiny Elán
Roberto Saviano - Italský novinář a spisovatel

Tato informační stránka o Martina Kušnírová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Kušnírová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes