nových článků - klikněte pro zobrazení

Dylan Larkin

Washington, Detroit i Philadelphia slaví výhry, Pittsburgh na Boston nestačil

14.dubna » NHL.cz
NHL měla na programu dalších třináct utkání, ve kterých se znovu hrálo o postup do vyřazovací části. Islanders sice s Rangers prohráli po nájezdech, od postupu jsou už ale jen kousek. Zadařilo se Washingtonu, Detroitu i Philadelphii, naopak Pittsbur…

Není čas na bolest. Kapitán se obětoval a Detroit pořád žije

31.března » Sport.cz
Teď už není prostor na sebelítost. Boj o postupové pozice ve Východní konferenci NHL se přiostřil a malá zaváhání mohou přinést dalekosáhlé následky. Kapitán hokejistů Detroitu Dylan Larkin předvedl spoluhráčům, co to znamená mít na dresu céčko.

Blackhawks loupili ve Philadelphii! Colorado přehrálo Nashville. Šedesát gólů pro Matthewse

31.března » NHL.cz
Útočník Toronta Auston Matthews se dneska v noci dostal na metu šedesáti vstřelených gólů a pomohl svému týmu k výhře na ledě Buffala. Dneska se toho v noci stalo opravdu hodně, největším překvapením je nejspíše výhra Chicaga na ledě Philadelphie.

Panarin se blýskl hattrickem proti Bostonu! Detroit si poradil s Islanders

22.března » NHL.cz
Páteční noc nabídla fanouškům jedenáct utkání a hned několik důležitých výsledků. Rangers v boji o čelo Východní konference uspěli na ledě Bostonu a stáhli náskok svého soupeře. Důležité vítězství slaví i Detroit, který vyzrál na Islanders.

Lalonde o Larkinovi: Je to náš nejlepší hráč

24.února » NHL.cz
Dylan Larkin táhne Detroit směrem k play off. Chválí jej nejen hvězdní spoluhráči, ale i hlavní trenér Lalonde. Larkin za Red Wings dýchá a je rozhodně příkladem hokejisty, který by měl být jedním z adeptů na zisk Hart Trophy.

Elitní český bek řečí čísel: obranné nedostatky nahrazuje famózní útok

13.února » iSport.cz
Ve Vancouveru prožívá životní sezonu. Filipu Hronkovi kanadské angažmá sedlo na výbornou a na kontě má po 53 zápasech už 39 bodů (4+35). Skvělé individuální výsledky navíc doplňují i týmové. Canucks jsou na čele celé NHL a patří mezi hlavní adepty n…

Rittich dovedl Kings k vítězství na ledě Predators! Ottawa uspěla v Detroitu

1.února » NHL.cz
Poslední hrací den před All-Star Game nabídl fanouškům NHL tři zápasy. V Detroitu a Anaheimu se muselo rozhodovat až v prodloužení, zatímco Kings uspěli v Nashvillu už v základní hrací době.

Kaneův návrat se blíží. V zápřahu by měl být po přestávce

31.ledna » NHL.cz
Už nějakou dobu musí Detroit hrát bez Patricka Kanea. Americký útočník ale očekává, že se vrátí do sestavy hned v momentě, kdy Red Wings odehrají první zápas po přestávce způsobené Utkáním hvězd.

Tampa proti New Jersey nezaváhala! Detroit si poradil s Golden Knights

28.ledna » NHL.cz
Čtrnáct zápasů je minulostí! Parádní výkon podali hokejisté Tampy, kteří dokázali v domácím prostředí po přestřelce v závěrečné třetině vyzrát na New Jersey. Další vítězství v lednu si připsal i Detroit, který si poradil s Vegas.

New Jersey prohrálo v NHL s Montrealem 2:3, doplatilo na faul Suzukiho. Detroit udolal Floridu

18.ledna » iROZHLAS
Hokejisté New Jersey podlehli v NHL doma Montrealu 2:3 gólem z 56. minuty. Detroit vyhrál na ledě Floridy 3:2 v prodloužení a zastavil ve vzájemných zápasech sérii deseti proher. Do středečního programu nezasáhl ani jeden český hráč.