MORAVIA STEEL a.s. Obchodní společnost a vlastník Třineckých železáren

Vztahuje se k

Moravia Steel posiluje svou pozici ve zlínské kovárně

25.ledna » vz24.cz
Brno/Zlín - Třinecká Moravia Steel miliardáře Tomáše Chrenka může posílit svoji pozici ve zlínské průmyslové Kovárně VIVA. Dosud měla ve firmě 50 procent společně s předsedou dozorčí rady společnosti Čestmírem Vančurou. Nově bude mít ve firmě 66 p...

Rok 2000: VSŽ zachránili Američania, ale už dvakrát chceli odísť

19.prosince » SME.sk
Bývalé Východoslovenské železiarne boli po páde vlády Vladimíra Mečiara pred krachom. Zachránili ich za vlády Mikuláša Dzurindu.

Moravia Steel posiluje svou pozici ve zlínské kovárně

18.prosince » Týden.cz
Třinecká Moravia Steel miliardáře Tomáše Chrenka posiluje svoji pozici ve zlínské průmyslové Kovárně VIVA. Dosud měla ve firmě 50 procent, nově má firmu kontrolovat výlučně.

Rebríček Top 10 najbohatších Slovákov vedú Babiš, Chrenko a Haščák

2.listopadu » ParlamentnéListy.sk
Majetok 25 najbohatších Slovákov z tradičného rebríčka Forbes stúpol v porovnaní s minulým rokom o viac ako desatinu na takmer 13 miliárd eur. Za Andrejom Babišom (Agrofert) nasleduje Ivan Chrenko (HB Reavis) a Jaroslav Haščák (Penta). V Top ten n...

Narozeniny

2.října » iHNed.cz
V úterý slaví narozeniny Vlastislav Bříza, generální ředitel Koh-i-noor Holdingu. Kdo další tento týden slaví?

T. Chrenek: U.S. Steel s nami rokovali, len aby si zvýšili cenu akcií

31.července » eTREND
Jeden zo záujemcov o kúpu košických oceliarní U.S. Steel, český miliardár slovenského pôvodu Tomáš Chrenek, tvrdí, že americkí vlastníci nemali skutočný záujem o ponuku jeho skupiny Moravia Steel, ktorá vlastní Třinecké železárny.

Predaj U.S. Steel Košice sa odkladá: Prečo železiarne nekúpia Číňania?!

10.července » Čas.sk
Čína stopla investície v zahraničí! To môže mať veľký vplyv aj na košického oceliarskeho giganta U...

Miliardový prodej košických oceláren Číňanům vázne. Kvůli starému dluhu

27.června » Euro.cz
Americká ocelářská korporace U.S. Steel není schopna zbavit se košické dcery. Domluvený obchod s Číňany zablokoval právní spor kvůli starému dluhu. Může to znamenat novou šanci pro expanzivní choutky miliardářů z třinecké Moravia Steel.

Soukromý: Minerfin na nejnižším zisku v dohledatelné historii, přesto stále při síle

12.dubna » Motejlek.com
Největší jednotlivý akcionář Finitradingu, který vlastní skupinu Moravia Steel/Třinecké železárny, loni nedostal žádnou dividendu. Je součástí jednoho ze tří nejvěších soukromých průmyslových celků v České republice a na Slovensku.

Velký návrat. Chrenek po 10 letech usiluje o ocelárnu u Katovic

17.března » Euro.cz
Česká skupina Moravia Steel v čele s Tomášem Chrenkem se znovu zajímá o polské ocelárny Huta Bankowa miliardáře Romana Karkosika.

Bohumín: Dráty vyměnili za fotoaparát, nafotili snímky pro kalendář

Region okem průmyslníků. Zaměstnanci bohumínských Drátoven se ocitli v rolích fotografů, když nafotili snímky pro nástěnný kalendář. Vydala ho společnost ŽDB Drátovna, která patří do skupiny Třinecké železárny – Moravia Steel.

Dráty vyměnili za fotoaparát, nafotili snímky pro kalendář

3.února » Bohumín
Region okem průmyslníků. Zaměstnanci bohumínských Drátoven se ocitli v rolích fotografů, když nafotili snímky pro nástěnný kalendář. Vydala ho společnost ŽDB Drátovna, která patří do skupiny Třinecké železárny – Moravia Steel.

Tato informační stránka o MORAVIA STEEL a.s. zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "MORAVIA STEEL a.s." vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes