Jana Mrencová

Vztahuje se k

Do fiktivní Haškovy mluvčí se kvůli Rošťákovi roku pustil známý miliardář

2.listopadu » Seznam Zprávy
Kvůli nesplacenému pětimilionovému dluhu se s lobbistkou Janou Mrencovou vede insolvenční řízení. Finančník Pavol Krúpa na ni navíc podává trestní oznámení kvůli zpronevěře peněz na charitu.

Bělobrádek zůstává předsedou lidovců. Celostátní konference odmítla jeho rezignaci

27.října » iROZHLAS
Pavel Bělobrádek zůstává předsedou KDU-ČSL. Kvůli špatnému volebnímu výsledku strany nabídl rezignaci, celostátní konference lidovců ji ale nepřijala.

Trestně stíhaná dáma, spojovaná s Michalem Haškem, se vrací. Dělala prý kampaň pro KSČM a teď ji vídají ve sněmovně

27.října » ParlamentniListy.cz
Záhadná tisková mluvčí Michala Haška (ČSSD), lobbistka souzená za pokus o podvod, úzce propojená s agenturami Profil žena stojící za soutěží Missis. Ve všech těchto rolích je veřejnosti známá Jana Mrencová, která ještě vloni v srpnu tvrdila, že se...

Přehled tisku: církev na burze, předsudky vůči ateistům a štukující vězni

27.října » iROZHLAS
Páteční noviny píší o podnikavé církvi, pokutách pro české pracovníky v zahraničí nebo o předsudcích vůči ateistům. Tématem je i kauza vězňů, kteří místo úklidu zooparku štukovali doma u ředitelky.

Haškova 'neexistující' mluvčí zpět ve sněmovně. Lobbistka Mrencová pomáhala s kampaní komunistům

27.října » Český rozhlas
Žena stojící za soutěží Missis, záhadná tisková mluvčí Michala Haška (ČSSD), lobbistka souzená za pokus o podvod, úzce propojená s agenturami Profil. Ve všech těchto rolích je v uplynulých letech veřejnosti známá Jana Mrencová, která ještě vloni v...

Co napsala policie ke kauze neexistující mluvčí? Že dělat z lidí blázny není trestné

7.srpna » Seznam Zprávy
Policisté prověřili 34 zakázek, které kraj za vlády Michala Haška z ČSSD zadal Janě Mrencové. Ta však vystupovala pod vybájeným jménem. Podle policie to nevadí, maily totiž dokládají, že její práce pro Jihomoravský kraj nebyla fiktivní.

‚Haškova‘ mluvčí Mrencová kope za miliardáře a bývalou Paroubkovu stranu

5.srpna » Lidovky.cz
Lobbistka a manažerka komunikace Jana Mrencová na sebe obrátila pozornost, když se loni v létě provalila její nestandardní spolupráce s tehdejším hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem. Přestože kraj měl k dispozici vlastní tiskový odbor, ...

‚Haškova‘ mluvčí Mrencová uniká trestu za podvod, nelíbí se ji podmínka ani pokuta

3.srpna » Lidovky.cz
Ani druhý odsuzující rozsudek v kauze lobbistky a manažerky komunikace Jany Mrencové není definitivní. Mrencová dostala podmínku a pokutu za to, že se měla za úplatek snažit zarazit vydání kritického článku o někdejším místostarostovi Mariánských ...

Spolupráce s Mrencovou nebyla trestným činem

25.července » Právo
Policie odložila případ spolupráce Jihomoravského kraje a firem kolem nepravomocně odsouzené lobbistky Jany Mrencové, které zajišťovaly propagaci kraje. Nejde o trestný čin, uvedl včera státní zástupce Jan Petrásek.

Spolupráce jižní Moravy s lobbistkou Mrencovou není trestný čin, tvrdí policie. Hašek se raduje

24.července » globe24.cz
Brno - Policie odložila případ spolupráce Jihomoravského kraje a firem kolem odsouzené lobbistky Jany Mrencové, které zajišťovaly propagaci kraje. Nejde o trestný čin, řekl dnes ČTK státní zástupce Jan Petrásek. Bližší informace sdělí poté, až se ...

Kraj spoluprací s Mrencovou neporušil zákon. Pravda a láska zvítězila nad lží, vzkázal Hašek

24.července » Aktuálně.cz
Policie vyšetřovala podezření, že firmy Mrencové inkasovaly za působnosti bývalého hejtmana Michala Haška (ČSSD) peníze za neodvedenou práci.

Neexistující mluvčí Haška je pro policii neexistující případ

24.července » Seznam Zprávy
Policie neshledala, že by v případu okolo neexistující mluvčí bývalého hejtmana Michala Haška došlo k porušení zákona. Proto jej odložila.

Tato informační stránka o Jana Mrencová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Mrencová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes