Fox Mulder

Vztahuje se k

Akta Pentagon: Skrytá válka: Recenze

21.února » MovieZone.cz
Původně jsem se chtěl pozastavit nad českým distribučním názvem, který zve div ne na novou sci-fi pecku od Rolanda Emmericha (nebo spin-off případů Foxe Muldera a Dany Scullyové), ale i Všechny prezid...

The X-Files: Trailery k epizodě Rm9sbG93ZXJz

21.února » Edna.cz
V posledním díle seriálu Akta X se oba agenti museli vypořádat s další vládní konspirací. A zdá se, že v nové epizodě tomu nebude jinak. Mulder a Scullyová se tentokrát pustí do boje s umělou inteligencí, která je všude kolem nás. Nalaďte se na da...

The X-Files: Titulky k šesté epizodě

12.února » Edna.cz
Přinášíme vám české titulky k epizodě Kitten . Po zhlédnutí ji nezapomeňte ohodnotit , diskutovat o ní pak můžete ve fóru . Příjemnou zábavu!

Maberry, Jonathan (ed.): Akta X: Pravda je někde tam venku

6.února » iLiteratura.cz
Mulder a Scullyová jsou zpět. Po půl roce přichází další dávka patnácti zbrusu nových příběhů z prostředí Akt X, o niž se postaral kompletně obměněný autorský tým. Fanoušky kniha bezpochyby potěší, třebaže předčit nadšení vyvolané úvodním souborem...

The X-Files: Titulky k páté epizodě

5.února » Edna.cz
Přinášíme vám české titulky k epizodě Ghouli . Po zhlédnutí ji nezapomeňte ohodnotit . Také o ní můžete diskutovat ve fóru k jedenácté řadě. Příjemnou zábavu!

The X-Files: Titulky ke čtvrté epizodě

28.ledna » Edna.cz
Přinášíme vám české titulky k epizodě The Lost Art of Forehead Sweat . Po zhlédnutí epizodu ohodnoťte , diskutovat o ní pak můžete ve fóru . Příjemnou zábavu!

Fanoušci seriálu Akta X se konečně dočkají. Scullyová se vyspí s Mulderem

22.ledna » Odhaleno.cz
Fanoušci seriálu Akta X se můžou těšit na jedenáctou řadu. Herečka Gillian Anderson se v ní objevuje naposledy jako Dana Scullyová, nicméně teď prozradila, že její hrdinka se vyspí s agentem Foxem Mulderem. A hned dvakrát. V USA uvidí tyto scény v...

The X-Files: Titulky ke třetí epizodě

21.ledna » Edna.cz
Přinášíme vám české titulky k epizodě Plus One . Po zhlédnutí ji nezapomeňte ohodnotit a diskutovat ve fóru . Příjemnou zábavu!

Sondy Voyager stále letí vesmírem. Jak ovlivnily zábavní průmysl?

17.ledna » E15.cz
NASA zveřejnila zajímavý článek o filmech, televizních pořadech, seriálech atd., které mají nějakou souvislost se sondami Voyager. Ty oslavily již 40. výročí svého vypuštění.

The X-Files: Titulky k druhé epizodě

17.ledna » Edna.cz
Přinášíme vám české titulky k epizodě This . Po zhlédnutí epizodu ohodnoťte a diskutujte o ní ve fóru . Příjemnou zábavu!

Poslední 11. série seriálu Akta X se už vysílá v USA. Český divák ji prozatím neuvidí

11.ledna » RadioTV
V lednovém programu nenašla místo pro Akta X ani televize Prima COOL, ani slovenská JOJ Plus. Přitom loni touto dobou jsme mohli sledovat nové díly hned dva dny po americké premiéře.

RECENZE: Akta X zahodila do koše celou mytologii. První epizoda nové sezony fanoušky vyděsila

9.ledna » Lidovky.cz
Minulý týden měla ve Spojených státech premiéru nová sezona kultovního mysteriózního seriálu Akta X. A přijetí prvního dílu jedenácté sezóny se bohužel nese v duchu obrovského zklamání. Navzdory snaze přilákat k tomuto fenoménu nové diváky je zřej...
David Duchovny - Americký herec a režisér

Tato informační stránka o Fox Mulder zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fox Mulder" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes