Pavlína Nečásková

Vztahuje se k

Hlavní soupeř Kotleby ve volbách podnikatel Lunter: Banskobystrický kraj vést jako firmu nechci

3.listopadu » Radiožurnál
V šestašedesáti letech je šestinásobným otcem. Lunter je další podnikatel, který chce do politiky. V tuto chvíli je to ale muž, který může porazit v sobotních krajských volbách Mariana Kotlebu.

Slovenský soud uvalil vazbu na bývalého šéfa Markízy a exministra Pavla Ruska

27.října » Radiožurnál
Slovenský exministr a bývalý spolumajitel televize Markíza Pavel Rusko je ve vazbě. Rozhodl o ní soud v Bratislavě. Rusko čelí obvinění, že si na konci 90. let objednal vraždu Sylvie Volzové.

Rakousko otevřelo volební místnosti. Voliči rozhodují o novém složení parlamentu

15.října » Radiožurnál
Průzkumy naznačují propad vládnoucích Sociálních demokratů. Svobodní mají šanci dostat se zpět do rakouské vlády po dvanácti letech.

Rakouské 'Wunderkind'. Svět teď potřebuje mladé politiky, říkají o Kurzovi jeho vrstevníci

14.října » Radiožurnál
Rakouský politik Sebastian Kurz ve svých třiceti letech převzal vedení rakouských lidovců a vyvolal předčasné parlamentní volby.

Česko chce dvojí kvalitu potravin potlačit novou legislativou. Podle komise postačuje stávající

13.října » Radiožurnál
Jednotné testování výrobků, tlak členských států na obchodníky a vzájemná spolupráce. Takový postup v řešení dvojí kvalitě potravin navrhuje eurokomisařka Věra Jourová z hnutí ANO.

Do slovenských kin míří dokument Mečiar. Osobní zpověď režisérky o 90. letech

12.října » Český rozhlas
Na plátna slovenských kin míří dokument Mečiar. Popisuje éru a hlavně fenomén bývalého trojnásobného slovenského premiéra. Natočila ho režisérka Tereza Nvotová, která snímek pojala jako svou osobní zpověď o éře jednoho z nejvýraznějších slovenskýc...

Oslavy Saganova titulu vystřídal zájem úřadů, jak by měl danit výdělek. Parlament chystá novelu

26.září » iROZHLAS
Slovenský cyklista Peter Sagan se stal o víkendu trojnásobným mistrem světa. Hned po konci oslav se v jeho rodné zemi rozhostilo téma, kde by vlastně měl danit své výdělky.

Jak zvládnout nával migrantů přímo na hranicí? Vyzkoušely si to tisíce vojáku z Česka, Maďarska a Rakouska

15.září » Radiožurnál
V rakouském Allentsteigu končí společné cvičení armád Středoevropské obranné spolupráce. Cílem mise byla příprava na zvládání případného návalu migrantů u hranic Schengenského prostoru.

Soud odročil Babišovu slovenskou kauzu s StB. Rozhodnout má týden před českými volbami

14.září » Radiožurnál
Slovenský ústavní soud odročil rozhodnutí v případu Babiš a STB. Verdikt vynese 12. října. Týká se stížnosti Ústavu paměti národa na údajně chyby soudů nižší instance.

Slovenský soud projedná stížnost ve sporu o evidenci Babiše u StB

14.září » Radiožurnál
Slovenský ústavní soud znovu otevírá případ Andrej Babiš a StB. Projedná stížnost tamního Ústavu paměti národa, který se k němu odvolal kvůli údajným procesním chybám u soudů nižší instance.

O světovém úspěchu svého příbuzného neměli na Slovensku ani ponětí. Andy Warhol však na své kořeny nezapomínal

Na severovýchodě Slovenska v Prešovském kraji u polských hranic leží šestitisícové město Medzilaborce. Na první pohled na něm není nic zvláštního, snad jen to, že v něm možná mnohem častěji než v okolních vesnicích a městech potkáte cizince. Turis...

Politika znásilnila evropské zákony a hodnoty, reagovalo Maďarsko na rozhodnutí soudu o kvótách

6.září » Radiožurnál
Maďarsko bude všemi právními prostředky usilovat, aby samo rozhodovalo, komu dovolí žít v zemi, uvedl šéf maďarské diplomacie Szijjártó v reakci na rozhodnutí soudu EU. Slovensko verdikt respektuje.

Tato informační stránka o Pavlína Nečásková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Nečásková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes