Kateřina Němcová

Vztahuje se k

Moderátorka Novy Němcová přiznala, jaká je máma! Co v těhotenství zanedbala?

19.ledna » Blesk.cz
Již od září si moderátorka a rosnička z Novy Kateřina Němcová (27) zvyká na novou roli maminky. Nyní zhodnotila, jak na tom s péčí o dcerušku Malvínu skutečně je, ale nešetřila sebekritikou. Co zanedbala?

Moderátorka Novy ukázala dceru Malvínu! A prozradila, jak překonala bolest

2.října » Blesk.cz
Příchod děťátka na svět bývá pro jeho rodiče velmi emotivní záležitostí. Své pocity po porodu nyní na sociální síti popsala moderátorka Počasí z Novy Kateřina Němcová (26) a svěřila se, že velkou pomoc jí v těžkých chvílích poskytl její partner.

Krásná rosnička z Novy porodila holčičku, má další neobvyklé jméno

29.září » Expres.cz
Další články k tématu: Druhá rodička za den: Mašlíková přivedla na svět syna, co napsala? Parmová porodila holčičku. Pojmenovala ji podle českého kalendáře?

Krásná moderátorka Novy porodila holčičku! Dala jí netypické jméno

29.září » Blesk.cz
Před nedávnem krásná rosnička zmizela z televizních obrazovek, aby se mohla v klidu připravit na roli maminky. Nyní se konečně dočkala! Kateřině Němcové (26) a jejímu partnerovi se narodila krásná holčička. Jaké neobvyklé jméno dostala do vínku?

Může rodit každou chvilku: Mrkněte na obří bříško naší nejmenší rosničky

15.září » Super.cz
Rosnička Kateřina Němcová se v pokročilém stadiu těhotenství sice už neobjevuje na televizní obrazovce, ale podpořit kamarádku a kolegyni Petru Svobodu na křest její pohádkové knížky jako kmotřička přišla. Bříško má těsně před porodem pořádné.

Úřednice asi chtěla pomoci Babišovi. Porušila zákon a hrozí jí pokuta až 100 tisíc

21.srpna » Svobodné fórum
Na krajském úřadě v Jihlavě mají zřejmě velmi aktivní zaměstnance. Jedna z nich si kvůli tomu vysloužila pozornost Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí. Prostřednictvím služebního mailu totiž zvala na předvolební...

Těhotná rosnička Kateřina Němcová: Co se stalo na Nově, že jsme všechny těhotné?

16.srpna » Biják.cz
Zanedlouho porodí i rosnička televize Nova Kateřina Němcová. Co se stalo, že je na Nově a obecně v českém showbyznysu tolik těhulí? Podívejte se na video!

Jak je dlouhá, tak je široká: Takhle to sluší nejmenší české moderátorce v 8. měsíci těhotenství

5.srpna » Super.cz
Moderátorka počasí na Nově Kateřina Němcová je v 8. měsíci těhotenství a čeká holčičku. Vedra, která panují poslední dny, snáší velmi těžce. Prozradila, že nejhorší je to nyní v noci. " Už je to horší se spánkem, otáčet se je fakt náročný a zrovna...

Bydlí ve staré sýpce, která sloužila už jen jako sklad. Je tu šťastná

18.července » Bydlení iDNES.cz
Tomu, že v opuštěné barokní sýpce straší, se výtvarnice Kateřina Němcová jen pousmála. Třípodlažní stavba ji na první pohled okouzlila. Její rekonstrukcí získala domov i ateliér. Další články k tématu: Z bývalých chlívků vyrostl voňavý penzion, z ...

Novácká rosnička Kateřina Němcová: Má slovenské »š«!

28.června » Blesk.cz
Nejmenší česká rosnička Kateřina Němcová (28 let, 160 cm) se pomalu chystá na nějaký čas zmizet z obrazovek Novy, čeká ji mateřská. Ještě předtím ale neunikla soudu jazykové lektorky Jany Postlerové (73)!
Magnus Carlsen - Norský šachový velmistr

Tato informační stránka o Kateřina Němcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Němcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes