Milan Němec

Vztahuje se k

GRAND Festival smíchu: Grandiózní zakončení Grandfestivalu smíchu

8.února » Divá báze
28. a 29. leden Neděle 28. 1. byla nostalgická, ale i kultovní. Na Malé scéně se hrála komedie Vinetůůů, inscenace byla jak na motivy knih Karla Maye, tak filmů Haralda Reinla. Přivezlo ji Divadlo Pecka z Uherského Hradiště v režii Roberta Bellana...

Generál Opata a plukovník Procházka u 4. brigády diskutovali i o nasazení do misí

7.února » Army.cz
V úterý 6. února navštívil zástupce náčelníka Generálního štábu - náčelník štábu generálporučík Aleš Opata spolu se zástupcem velitele Pozemních sil plukovníkem Petrem Procházkou 4. brigádu rychlého nasazení, konkrétně velitelství a 41. mechanizov...

Kunětická hora už láká na letní plenérové tituly

Pokud máte rádi představení pod širým nebem, právě nastal čas pro získání vstupenek. Letos se můžete těšit na Krásku a zvíře a komediální novinku Král jelenem.

Kalibův zločin opět na scéně

7.února » Pardubický deník
Pardubice – Vesnické drama Kalibův zločin hraje dnes (od 19 hodin Východočeské divadlo v Pardubicích.

Momentky z premiéry Kalibova zločinu

O třetím adventním víkendu jsme divákům věnovali předvánoční dárek v podobě nové inscenace podle románu K. V. Raise.

POKOS, projekt Ministerstva obrany ČR, letos odstartoval v Karlovarském kraji

21.ledna » Army.cz
Odbor komunikace Ministerstva obrany navštívil tento týden společně s vojáky 4. brigády rychlého nasazení ze Žatce základní školy ve Žluticích a v Nejdku na Karlovarsku. S sebou přivezli projekt POKOS, tedy přípravu občanů k obraně státu.

Poslední premiérou roku je thriller z Podkrkonoší

22.prosince » Pardubický deník
/RECENZE/ Po Konci masopustu režisér Břetislav Rychlík uvedl na pardubické jeviště další vesnické drama. Poslední premiérou Východočeského divadla se v tomto roce stala dramatizace románu Karla Václava Raise Kalibův zločin.

Momentky z premiéry Kalibova zločinu

O třetím adventním víkendu jsme divákům věnovali předvánoční dárek v podobě nové inscenace podle románu K. V. Raise.

Nová komedie čerpá humor z neshod v manželství

26.října » Orlický deník
Pardubice - Komedii populárního britského dramatika Alana Ayckbourna nazvanou Z postele do postele zařadilo na svůj repertoár Východočeské divadlo Pardubice.

GDPR se blíží. Sankce pro firmy budou závratné

19.října » grinex.cz
Poslední dobou se těší velké pozornosti médií zavádění obecného nařízení o ochraně osobních údajů, anglicky General Data Protection Regulation (GDPR). Jedná se o stále aktuálnější téma, o kterém ještě mnoho uslyšíme.

Vital Sword učilo červené barety vést operace podle washingtonské smlouvy

13.října » Army.cz
Více než 240 vojáků ze 4. brigády rychlého nasazení tento týden odjelo na mezinárodní velitelsko-štábní cvičení Vital Sword v německém Wildfleckenu. Cvičení, které potrvá až do čtvrtka 19. října, se kromě nich účastní také několik tisíc vojáků z N...

V Afghánistánu se na základně Bagram vystřídají čeští vojáci

8.října » EuroZprávy.cz
Praha - V Afghánistánu se střídají vojáci ze strážní roty, kteří hlídají spojeneckou základnu Bagram. Novou jednotku budou tvořit vojáci 44. lehkého motorizovaného praporu z Jindřichova Hradce.

Tato informační stránka o Milan Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes