nových článků - klikněte pro zobrazení

Martin Schmitt Němec

Druhý závod Světového poháru skokanů v Oslu vyhrál Rakušan Kraft

12.března » iDNES.cz
Druhý závod Světového poháru skokanů na lyžích v Oslu vyhrál Rakušan Stefan Kraft před sobotním vítězem Anžem Laniškem ze Slovinska. Roman Koudelka se ani do dnešního závodu na Holmenkollenu nekvalifikoval.

Norové opět vyhráli na MS štafetu, třetí titul pro skokana Krafta

5.března » ČeskéNoviny.cz
Oberstdorf (Německo) - Norští běžci na lyžích prodloužili svoji štafetovou nadvládu a na mistrovství světa vyhráli už pojedenácté v řadě. České kvarteto skončilo ve sněžení v německém Oberstdorfu jedenácté. Rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft se …

Oberstdorf (Německo) - Norští běžci na lyžích prodloužili svoji štafetovou nadvládu a na mistrovství světa vyhráli už pojedenácté v řadě. České kvarteto skončilo ve sněžení...