Radislav Neubauer

Vztahuje se k

Popelnice mají zmizet z ulic v centru Plzně, schované budou uvnitř domů

13.března » iRegiony Impuls
Nová odpadová vyhláška nařizuje majitelům budov v centru Plzně umístit popelnice na ulici pouze v den svozu. V ostatní dny musí nádoby na komunální odpad stát ve dvoře, chodbě nebo ve vyhrazených místnostech. Vyhláška začne platit od června.

Peklo láká rodiny s dětmi v neděli na tradiční maškarní bál

3.března » Region Plzeň
Městský obvod Plzeň 3 zve všechny rodiny s malými i většími dětmi na oblíbenou, a také tradiční, akci Maškarní bál.

Starosta popřál nejstarší obyvatelce plzeňského centrálního obvodu

V únoru 2018 oslavila sto tři let svého života paní Anna Červená z Alešovy ulice na Borech a stala se tak nejstarší občankou obvodu.

Anna Červená z plzeňských Bor oslavila 103. narozeniny

26.února » Region Plzeň
V únoru 2018 oslavila sto tři let svého života paní Anna Červená z Alešovy ulice na Borech a stala se tak nejstarší občankou centrálního obvodu Plzně.

Starosta popřál nejstarší obyvatelce plzeňského centrálního obvodu

26.února » Novinky.cz
V únoru 2018 oslavila 103 let svého života Anna Červená z Alešovy ulice na Borech a stala se tak nejstarší občankou plzeňského centrálního obvodu.

Vedení plzeňského centrálního obvodu ocenilo škodovácké atlety

Ve středu 21. února se starosta Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Škodováčtí atleti uspěli na halovém akademickém šampionátu. Ocenil je obvod

24.února » Region Plzeň
Starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Plzeň 3: Starosta ocenil škodovácké atlety

Starosta Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda se setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Vedení plzeňského centrálního obvodu ocenilo škodovácké atlety

23.února » Novinky.cz
Ve středu 21. února se starosta Radislav Neubauer a první místostarosta Radoslav Škarda setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Tato informační stránka o Radislav Neubauer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radislav Neubauer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes