Jakub Noha

Vztahuje se k

Ve Skvrňanech se koncertuje mezi knihami

19.ledna » Novinky.cz
I v roce 2018 se mohou hudební příznivci těšit na sérii Koncerty mezi knihami. Obvodní knihovna v plzeňské městské části Skvrňany připravuje vystoupení známých i méně známých hudebníků. Na koho se můžete těšit?

Jakub Noha – soutěž o box 8 CD

14.ledna » Rádio Proglas
Hudební vydavatelství Indies Scope vydalo kolekci 8 CD s většinou dosud nevydanými nahrávkami písničkáře Jakuba Nohy. O celý komplet můžete soutěžit do 22. ledna 2018.

Praha bez kondomu. Velký archivní set zjednává satisfakci neklidným písním Jakuba Nohy

8.ledna » Bleskově.cz
Jakubu Nohovi je osmašedesát a napadá nás tucet autorských hudebníků jeho generace, jimž by se už také mělo důkladně a odpovědně uklidit v archivech.

Co vše už ušel Jakub Noha? Písničkář koncertuje na osmi albech

28.prosince » ČT24
Písničkář, skladatel a básník Jakub Noha rekapituluje svou dosavadní hudební tvorbu. V reedici vydal své zásadní nahrávky přelomových koncertů, doplněné o hudební rarity. Nohovo ohlížení se vešlo na osm alb rozdělených do dvou boxů.

RECENZE: Dluh splacený Jakubu Nohovi

22.prosince » Novinky.cz
Svébytný hudebník a autor písní Jakub Noha se dočkal podobného velkorysého kompletu nahrávek jako loni Oldřich Janota. Však osudy Janoty a Nohy mají styčné body, koncem 70. let spolu hráli v kapele Pentagram.

Dluh splacený Jakubu Nohovi

21.prosince » Právo
Svébytný hudebník a autor písní Jakub Noha se dočkal podobného velkorysého kompletu nahrávek jako loni Oldřich Janota. Však osudy Janoty a Nohy mají styčné body, koncem 70. let spolu hráli v kapele Pentagram.

RECENZE: Thelma. Film, který vás přiměje bát se dospívajících dívek

16.prosince » Lidovky.cz
Norský artový thriller Thelma jde bojovat o Oscara s pomocí sil, na něž jsou krátké všechny zábrany. Další články k tématu: RECENZE: Podzim Jakuba Königa má černou barvu RECENZE: Přání k mání. Hra na kosmopolitní jistotu tentokrát vyšla ‚Možná nej...

Rozsáhlá retrospektivní kolekce Jakuba Nohy na 8 CD obsahuje 162 tracků

15.prosince » FOLKtime
Dva boxy a každý z nich obsahuje čtyři CD Jakuba Nohy. Celkově osm alb odhaluje, jakou výjimečnou osobností je na české hudební scéně Jakub Noha. Retrospektiva tohoto písničkáře, skladatele, textaře, kytaristy a zpěváka mapuje celé jeho aktivní mu...

RECENZE: Jakub Noha přináší svoje archivní unikáty na osmi albech

12.prosince » Lidovky.cz
Ve formátu na české hudební scéně jen zřídka vídaném, totiž ve dvou boxech s dohromady osmi cédéčky, se ohlíží pražský písničkář Jakub Noha za svou dosavadní kariérou.

Dvakrát cesta na severovýchod… a jednou do Válce

11.prosince » FOLKtime
Na Jarret jezdím nejradši do Liberce. Přemýšlím teď, čím to je: některé kapely jsou prostě možná mnohem víc než jiné spjaty se svým domicilem. Možná to je slyšet. Mnohem víc než slyšet. S Jarretem jsem v Liberci zažil skutečně famózní koncerty, al...

Jiří Pavlica s Hradišťanem vydává album, které odráží civilní pojetí Vánoc

30.listopadu » Bleskově.cz
"Věřím, že v každé z uvedených skladeb je zakódován alespoň malý kousek světla, které ve tmě svítí, tma jej nepohltí a osvěcuje každého člověka."

Indies Scope chystá album Hradišťanu a komplet Jakuba Nohy

29.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Praha - Brněnské vydavatelství Indies Scope dnes v pražském Klubu U Staré paní představilo umělce, kteří letos vydali nebo v nejbližší době chystají vydání alb. Akce se mimo jiné...
Marián Varga - Slovenský muzikant a skladatel
Jaroslav Hutka - Český folkový hudebník, skladatel a písničkář

Tato informační stránka o Jakub Noha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Noha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes