Leoš Noha

Vztahuje se k

Áda Větvička z Okresního přeboru miluje motorky. Jezdit na nich ale nesmí

14.března » Týden.cz
Na motorce jezdil v seriálech, ať už to bylo na skútru, pionýrovi, dokonce si zahrál učitele motoškoly. Leoš Noha má k motorkám opravdu kladný vztah, ale jedno mu schází – a to řidičák!

Herec Leoš Noha je motorkář teoretik

12.března » Aha!
Na motorce jezdil v seriálech, zahrál si i učitele autoškoly. Leoš Noha má k motorkám opravdu kladný vztah a tak nechyběl ani při zahájení brněnského veletrhu MOTOSALON. Ale jedno mu schází – a to řidičák!

[aktualita] Na jaře nasadí Stream pokračování Krmelce u Muflona, Mrazivá tajemství i seriál Štafl

12.března » Lupa.cz
Kromě pokračování komediálního cyklu Krmelec u Muflona a třetí série animované satiry Mrazivá tajemství se během letošního jara dočkají diváci na Stream.cz také seriálu z taxikářského prostředí s příznačným názvem Štafl. V hlavních rolích se předs...

Prima - 10.03.2018

10.března » Kritiky.cz
Televizni program na 10.03.2018 na programech TV Prima.Prima Family Název programu Popis Od Do Ano, šéfe!Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich 10.03. 13:15 10.03. 14:20Vraždy v M...

Vzteklina – 2 DVD

9.března » xBOOK.cz
Stopáž: 6 x 57 min. Námět: Jan Stehlík, Josef Viewegh / Scénář: Jan Stehlík / Režie: Tomáš Bařina / Hlavní kamera: Pavel Berkovič / Architekt: Pavel Ramplé / Kostýmní výtvarnice: Michaela Horáčková Hořejší Hudba: Karel Havlíček Hrají: Kryštof Háde...

David Novotný a Leoš Noha jako protřelí taxikáři v satirickém Štaflu

8.března » Novinky.cz
V dubnu uvede televize Stream.cz nový úsměvný seriál Štafl, který vychází ze zážitků s českými taxikáři. V hlavních rolích ostřílených mistrů drožkářů se objeví Leoš Noha či David Novotný. Do učení k nim přichází naivní dobrák (Lukáš Příkazký).

Stream.cz v dubnu uvede seriál z taxikářského prostředí Štafl

8.března » RadioTV
Internetová televize Stream.cz od Seznamu připravuje od dubna avizovaný seriál z taxikářského prostředí s příznačným názvem Štafl. Od dubna se v něm v hlavních rolích představí Leoš Noha, Lukáš Příkazký a David Novotný.

Nenasytná Tiffany (2015)

Kdo ji najde, tomu se štědře odmění! Něco však za to na oplátku bude chtít… Příspěvek Nenasytná Tiffany (2015) pochází z Horror.cz

Leoš Noha alias major Valenta ze Vztekliny: Užíval pervitin!

15.února » Blesk.cz
Drogy, sex a rock'n'roll. To je krédo, kterého se celý život drží herec Leoš Noha (49), kterého jste mohli vidět jako majora Valentu v seriálu Vzteklina. Za to, že v minulosti užíval pervitin se nestydí a klidně o tom dokáže hovořit.

Noha ze Vztekliny a Okresního přeboru: Propadl pervitinu!

15.února » Aha!
Hříchy mládí většina lidi drží pod pokličkou. Leoš Noha (49), kterého můžete dnes naposledy vidět jako majora Valentu v seriálu Vzteklina, ale nedělá s ničím tajnosti. Bez rozpaků se svěřil, že před lety propadl drogám. Vyzkoušel prý, co se dalo!

Pošumavský horor? Vzteklina s Hádkem, Nohou a Majerem

10.ledna » Novinky.cz
K masakru v téměř hollywoodském hororovém stylu dojde v obyčejné chatě na Šumavě. Jediný svědek se zblázní a skončí v ústavu. Minisérie České televize Vzteklina začíná ve středu ve 20.00.

Tato informační stránka o Leoš Noha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leoš Noha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes