Magne Nor

SP Finsko - závěrečná klasická trať

První série Světového poháru v orientačním běhu ve Finsku skončila závodem na klasické trati (běželo se s handicapovým startem). V mužích vyhrál Nor Magne Dæhli (foto), v ženách Tove Alexandersson (SWE).

Klasika SP ve Švýcarsku: 9. Nykodým

Závěrečná série Světového poháru ve Švýcarsku pokračovala závodem na klasické trati. Vyhráli domácí Judith Wyder a Matthias Kyburz (foto), z našich si nejlépe vedl Miloš Nykodým, který skončil na 9. místě.

Krátká trať na MS ve Švédsku

Světový šampionát v orientačním běhu pokračoval závodem na krátké trati. Tituly získali Švýcar Matthias Kyburz a Švédka Tove Alexandersson, z našich si nejlépe vedl Vojtěch Král na 11. místě (foto).

ME: na klasice Šafka Brožková devátá, Šedivý desátý

Mistry Evropy na klasické trati v Bílé Vodě se stali Švýcar Daniel Hubmann (foto) a Švédka Tove Alexandersson. Z českých závodníků skončili v první desítce Dana Šafka Brožková a Jan Šedivý.

Tato informační stránka o Magne Nor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magne Nor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes