Soňa Norisová Slovenská herečka

Vztahuje se k

Úspěch seriálu Policie Modrava pokračuje, i v minulém týdnu oslovil nejvíc diváků

7:42 » RadioTV
Čtvrtý díl kriminálního seriálu Policie Modrava zaznamenal na publiku necelých 38 procent ve věku 15-54 let. Díky tomu se Policie Modrava stala nejsledovanějším pořadem minulého týdne českého televizního trhu v této cílové skupině.

Televizní souboj: Norisová to nandala Dlouhému

5.září » Blesk.cz
Vyšetřovatelka v džínách versus český James Bond v luxusním obleku. Souboj ve sledovanosti vyhrála už podruhé Policie Modrava v čele se Soňou Norisovou (44) nad Kapitánem Exnerem Michala Dlouhého (48).

Průšvih Policie Modrava: Neměli kde natáčet!

5.září » Aha!
Natáčení v exteriérech = problém s vhodným místem. O tom se na vlastní kůži přesvědčil režisér druhé série Policie Modrava Jaroslav Soukup (70).

Horor v Policie Modrava: Neměli kde natáčet!

5.září » Aha!
Natáčení v exteriérech = problém s vhodným místem. O tom se na vlastní kůži přesvědčil režisér druhé série Policie Modrava Jaroslav Soukup (70).

Vnímám se stále jako Čechoslovák, říká herečka Soňa Norisová

31.srpna » Revue iDNES.cz
Soňa Norisová (44) patří ke slovenským herečkám, které jsou často obsazované v českých filmech a seriálech. Říká, že jí v tom pomohla i popularita sestry Zuzany (30), která byla v Česku známá již dříve. V Magazínu DNES zavzpomínala na rozdělení sp...

Na služebnu přijel pro matku. Policisté jej zadrželi za řízení pod vlivem drog

29.srpna » Novinky.cz
Pro ženu, která na policejní stanici na pražském Smíchově podávala hlášení, se rozhodl přijet v sobotu večer autem její 25letý syn. Svým chováním však upoutal pozornost místních policistů. Ukázalo se, že na stanici přijel pod vlivem drog.

Hvězda Policie Modrava Soňa Norisová: Nezachránil jí ani bagr!

29.srpna » Aha!
Větru ani dešti neporučíš! S tím se během natáčení na vlastní kůži setkala hvězda seriálu Policie Modrava Soňa Norisová (44) a její parta. U vody se ale nejvíc zapotil režisér Jaroslav Soukup (70). Kvůli řece musel shánět u místních dokonce bagr.

Soňa Norisová: Kvůli rakovině si prošla peklem

26.srpna » NašeHvězdy.cz
Hvězda seriálu VIP vraždy, Soňa Norisová (43), nedávno promluvila o těžkých chvílích, které si prožila kvůli podezření lékařů, že má rakovinu. Při běžném vyšetření prsu jí totiž našli bulku. Následně byla Soňa odeslána na biopsii a musela čekat dl...

Hvězda Policie Modrava Soňa Norisová promluvila o problémech se zákonem: Vyslýchali ji kvůli krádeži!

26.srpna » Prásk!
Naši slavní se občas dostanou do křížku se zákonem... O policistech jsou ale ve svém vyjadřování opatrní. Obzvláště, když je sami hrají! Co na sebe práskli? Uniformy, policejní auta, želízka i zbraň – s tímhle vším mají představitelé vyšetřovatelů...

Soňa Norisová: Tahala z peřejí utopence!

26.srpna » Aha!
Obdivuhodný fyzický výkon předvedla Soňa Norisová (43) během natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava. Zachraňovat vodáky z peřejí, kterým se podle scénáře převrhla kánoe, nebyla žádná hračka.

A přece se točí

21.srpna » idobryden.cz
Prázdniny jsou pro většinu herců ve znamení odpočinku, mnozí z nich jej ale prokládají prací před kamerou. Právě červenec a srpen jsou totiž měsíci, kdy filmaři využívají toho, že divadla mají zavřeno.

Diváci se konečně dočkají! Policie Modrava 2 přichází!

21.srpna » VIPstory.cz
Už v neděli budou moct diváci sledovat druhou řadu nejúspěšnějšího seriálu posledního desetiletí Policie Modrava.Dočkají se i svých hrdinů, v čele s Jaroslavem Satoranských či Soňou Norisovou.

Tato informační stránka o Soňa Norisová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Soňa Norisová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes