Soňa Norisová Slovenská herečka

Vztahuje se k

TEN, KDO TĚ MILOVAL z papíru na filmové plátno

14:02 » Plzeň.cz
Scénáristka a režisérka Marie Poledňáková natočila ´komedii století´ S tebou mě baví svět anebo veleúspěšný film Jak vytrhnout velrybě stoličku. Její první kriminální román TEN, KDO TĚ MILOVAL, který vyšel vloni, je plný nejen napětí a sympatickýc...

Nova potvrdila třetí řadu Policie Modrava. Natáčení plánuje na příští rok

19.října » RadioTV
Televize Nova bilancuje výsledky sledovanosti druhé série kriminálního seriálu Policie Modrava, který se řadí k nejpopulárnějším českým seriálům posledních let. Nové díly by se měly dostat do výroby v příštím roce.

Sona Norisová: Bojuje s následky těžké nemoci!

16.října » NašeHvězdy.cz
Jediná poznámka spustila v životě Soni Norisové (44) lavinu dlouhodobých zdravotních problémů. „Ten člověk mi řekl, že bych měla zhubnout. Tvrdil, že nejsem typ herečky, které by kila navíc slušela, protože se v nich ztrácím,“ vzpomíná na zlomový ...

Režisér Jaroslav Soukup plánuje: Příští rok natočím třetí Modravu!

9.října » Blesk.cz
Zatímco některým seriálům sledovanost klesá, druhé řadě Policie Modrava roste. S každou epizodou o sto tisíc diváků navíc. Co na takový fenomén říká jeho autor a režisér Jaroslav Soukup (70)?

Hvězda Policie Modrava Soňa Norisová: Že Slovenky kradou Češkám práci? Nikdo mi to do očí neřekl

1.října » Blesk.cz
Jde z role do role, aktuálně září v druhé řadě oblíbené kriminálky Policie Modrava a člověk by řekl, že se sebou může být spokojená. Krásná Soňa Norisová (43) je k sobě ale velmi kritická, což ji kdysi málem stálo zdraví.

Úspěch seriálu Policie Modrava pokračuje, i v minulém týdnu oslovil nejvíc diváků

19.září » RadioTV
Čtvrtý díl kriminálního seriálu Policie Modrava zaznamenal na publiku necelých 38 procent ve věku 15-54 let. Díky tomu se Policie Modrava stala nejsledovanějším pořadem minulého týdne českého televizního trhu v této cílové skupině.

Televizní souboj: Norisová to nandala Dlouhému

5.září » Blesk.cz
Vyšetřovatelka v džínách versus český James Bond v luxusním obleku. Souboj ve sledovanosti vyhrála už podruhé Policie Modrava v čele se Soňou Norisovou (44) nad Kapitánem Exnerem Michala Dlouhého (48).

Průšvih Policie Modrava: Neměli kde natáčet!

5.září » Aha!
Natáčení v exteriérech = problém s vhodným místem. O tom se na vlastní kůži přesvědčil režisér druhé série Policie Modrava Jaroslav Soukup (70).

Horor v Policie Modrava: Neměli kde natáčet!

5.září » Aha!
Natáčení v exteriérech = problém s vhodným místem. O tom se na vlastní kůži přesvědčil režisér druhé série Policie Modrava Jaroslav Soukup (70).

Vnímám se stále jako Čechoslovák, říká herečka Soňa Norisová

31.srpna » Revue iDNES.cz
Soňa Norisová (44) patří ke slovenským herečkám, které jsou často obsazované v českých filmech a seriálech. Říká, že jí v tom pomohla i popularita sestry Zuzany (30), která byla v Česku známá již dříve. V Magazínu DNES zavzpomínala na rozdělení sp...

Tato informační stránka o Soňa Norisová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Soňa Norisová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes