Chris Norman

Vztahuje se k

Smokie vokály stále ladí. V pátek potěší Brno, v sobotu Prahu

29.března » Kultura Deník.cz
Praha - Sedmdesátková legenda Smokie chystá letos v Česku dva koncerty. Ze zakládajících členů zůstal už pouze jediný, ale stále stojí za poslech.

Terry Uttley z kapely Smokie: Krásné je, že pracujete s přáteli

26.září » Novinky.cz
Na 30. březen 2017 do Brna a o den později do Prahy jsou naplánovány koncerty britských Smokie. Skupina, jež svou kariéru zahájila albem Pass It Around v roce 1975, plánuje dlouho dopředu. Posledních deset let hraje ve stabilní sestavě v čele se z...

Kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná

27.července » Kultura Deník.cz
Praha - Britská kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná. Skupina například loni vystoupila na festivalu v Holýšově na Domažlicku. V Česku se představí i příští rok. Formace známá hity jako If You Think You Know How To Love Me,...

Legendární kapela Smokie závítá do Prahy i Brna

27.července » Týden.cz
Britská kapela Smokie hraje po celém světě, na Česko však nezapomíná. Skupina například loni vystoupila na festivalu v Holýšově na Domažlicku. V Česku se představí i příští rok.

REPORT: Smokie vokály pořád ladí. Škoda tolika cover verzí

16.června » Kultura Deník.cz
Sedmihorky /VIDEO, FOTOGALERIE, REPORT/ - Britští bardi odehráli v Česku letos jediný koncert. Zahájili jím festival Sedmihorské léto.

Soutěžte a oslavujte s Tatramatem

26.května » eStav.cz
Zapojte se do soutěže o vstupenky na koncert legendárního zpěváka Chrise Normana, zakládajícího člena britské skupiny Smokie. Koncert se koná 12. června v Popradu.

Tato informační stránka o Chris Norman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Norman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes