Michael Nosek

Vztahuje se k

Příklon k Západu? Ázerbájdžán koupil české houfnice Dana, vyvezli je Izraelci

6:01 » E15.cz
Kavkazská země dosud získávala těžké zbraně hlavně z Ruska, přitom je partnerem NATO, USA a Izraele. Vývoz české vojenské techniky je obchodním úspěchem, který má geopolitický význam.

Stav lidských práv na Krymu se pod Ruskem výrazně zhoršil, tvrdí zpráva OSN

0:01 » E15.cz
Dodržování lidských práv se za tři roky ruské okupace na Krymu výrazně zhoršilo a činitelé Ruské federace zde běžně lidská práva závažným způsobem porušují. Takové jsou závěry dnes zveřejněné zprávy Úřadu vysokého komisaře OSN pro lidská práva. OS...

Tak šel čas s kombajny v Česku. Agronom: Před 25 lety to měli jejich řidiči mnohem nepohodlnější

20.srpna » E15.cz
To, co před pětadvaceti lety sklízely desítky strojů, zvládne nyní jen několik moderních kombajnů. Vývoj zemědělské techniky v tuzemsku mapuje i přiložená fotogalerie, její současnou kondici a parametry pak představuje video.

Prostituce v Dubí skomírá. Německé zákazníky odehnaly i dopisy otevřené manželkami

20.srpna » E15.cz
Lázeňské město Dubí proslulo koncem devatenáctého století výrobou skla a porcelánu. Koncem dvacátého století mu pochybnou slávu zajistila prostitutkami obsypaná silnice E55. V posledních letech ale prodejné ženy z ulic, zejména proslulé Ruské tříd...

České technologické firmy jsou úspěšné i ve světě. Dokáží konkurovat velkým společnostem

7.srpna » E15.cz
Tuzemské společnosti Creative Dock, U+ či Rockaway expandují. Jejich vývojáři a obchodníci uspěli v zahraniční konkurenci.

Fotoglosa Michala Noska: I ve vedru se musí pracovat. Takhle se v Praze opravují koleje

3.srpna » E15.cz
Procházka z pražské Letné na stanici metra Vltavská v současné době připomíná exkurzi na staveniště. Podívejte se do fotogalerie, jak probíhá rekonstrukce tamního tramvajového kolejiště.

Užitečné tipy na cestu do Itálie a Francie: kde se na silnicích skrývá největší nebezpečí?

9.července » E15.cz
Volba osobního automobilu jako způsobu dopravení se na dovolenou dává na jednu stranu příležitost lépe poznat projížděné země, zároveň ale skýtá mnohá nebezpečí. Na co si dát pozor na silnicích cestou do Itálie a Francie? Kolik desítek tisíc zapla...

Riskantní putování na dovolenou. Jak utéct pokutám při cestě na jih?

9.července » E15.cz
Volba osobního automobilu jako způsobu dopravení se na dovolenou dává na jednu stranu příležitost lépe poznat projížděné země, zároveň ale skýtá mnohá nebezpečí. Na co si dát pozor na silnicích cestou do Itálie a Francie? Kolik desítek tisíc zapla...

Obrana chce přikoupit další letadla CASA. Vyjdou ji ještě dráže než za éry Parkanové

7.července » E15.cz
Stroje mají byt o něco dražší než v době, kdy ministerstvo vedla Vlasta Parkanová. Ta kvůli zakázce čelí obžalobě před soudem.

Nákup knih na dovolenou si můžete dopřát výhodněji s kartou Ticket Benefits®

7.července » E15.cz
Od letošního července si mohou lidé kupovat knihy výhodněji než dosud. Umožnila to novela zákona o dani z příjmu.

Tato informační stránka o Michael Nosek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Nosek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes