Anna Nosková

Vztahuje se k

Nejdůležitější rada pro vaše finance? Uvědomte si, po čem v životě opravdu toužíte

3.září » Ženy.cz
Chceme být jako Němci, ale myslíme jako Řekové, zněl nedávný novinový titulek. Článek pojednával o tom, že si coby národ přejeme myslet ekonomicky a úsporně, ale kvůli koupi bytu se klidně zadlužíme na zbytek života. Co na tom, že se jedná o garso...

Módní revoluce: Jak mileniálové změnili pojetí luxusu

24.srpna » iHNed.cz
Stále víc známých značek cílí na mladou generaci, která žije hlavně on-line. Co tedy v dnešní době platí, a jak to ovlivnilo tradiční pojetí módy?

Českou motocyklovou legendu křísí Brit. Jeho prase jezdí na baterky

29.června » Auto iDNES.cz
Brit Neil Eamonn Smith se nejdřív zamiloval do Prahy, pak si tu našel manželku i životní cíl: znovuobnovil ikonickou značku československých skútrů z 60. let. A ta nejslavnější čezeta, skútr řečený „prase“, letos slaví 60. narozeniny. Další články...

Digitální nomádi: Máme lidem pracujícím v zahraničí co závidět?

12.června » Ženy.cz
Sledovat je na sociálních sítích znamená často jim závidět. Zatímco vy sedíte v šedivém městě před monitorem, oni střídají jednu destinaci za druhou, emaily vyřizují z plážového baru a na otázku, kdy se vrátí domů, jen pokrčí rameny. Seznamte se: ...

Chanel pro moderní bohyni: Cruise kolekci předvedla i Barbora Podzimková

16.května » iHNed.cz
Tentokrát Karla Lagerfelda políbila antická múza, proto se takzvaná cruise linie oblečení pro rok 2018 nese v duchu starověkého Řecka a Říma.

VIDEO Vzhůru do vintage klubu jménem Gucci!

10.května » iHNed.cz
Ačkoli léto ještě nezačalo, módní domy vycházejí se svými kampaněmi na podzimní kolekce. Gucci představuje v reklamě na pre-fall kolekci 2017 londýnský taneční klub z 60. let, kam se chodí bavit pouze černoši.

Chcete být šťastnější? Změňte šatník!

17.ledna » Ženy.cz
Můžeme být díky novým kouskům ve skříni šťastnější? Stručná odpověď zní ano. Je to ovšem stejné jako se vším, co se lidské psychiky týká - složité.

Změňte svůj život pomocí minimalismu!

19.prosince » Ženy.cz
Vždycky jsem chtěla všeho víc. Víc šatů, víc večírků, víc přátel na Facebooku. Až po třicítce jsem pochopila, že právě proto mi možná uniká to nejdůležitější.
Jaroslav Rudiš - Český spisovatel
Jiří Mádl - Český herec
Jan Kraus - Český herec, moderátor, publicista

Tato informační stránka o Anna Nosková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Nosková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes