Lucie Noswitz

Vztahuje se k

Liberec musí reagovat na současné trendy v maloobchodě

21.července » Liberec
Co způsobuje odliv obchodníků z centra města, proč dávají zákazníci přednost nákupním centrům, dá se tento trend zvrátit? O tom se bavili zástupci maloobchodu spolu se zástupci města Liberce ve čtvrtek 14. července na liberecké radnici.

Oživme centrum Liberce

18.května » Liberec
Navrátit ruch a oživit maloobchod v centru města Liberec. To je cílem projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím programu URBACT III.

Liberec: Dotační úspěch - hasiči z Krásné Studánky získají miliony na novou zbrojnici a vybavení

21.března » ParlamentniListy.cz
Bezmála 17 milionů korun získají dobrovolní hasiči z Krásné Studánky na přestavbu své hasičské zbrojnice a nákup nové techniky.

Dotační úspěch: hasiči z Krásné Studánky získají miliony na novou zbrojnici a vybavení

17.března » Liberec
Bezmála 17 milionů korun získají dobrovolní hasiči z Krásné Studánky na přestavbu své hasičské zbrojnice a nákup nové techniky.

Navrátit život do centra města a připravit město Liberec na změny trendů vývoje maloobchodu

23.února » Liberec
To je cíl projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje programu URBACT III.

Tato informační stránka o Lucie Noswitz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Noswitz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes