Alžběta Cimová Nova

Vztahuje se k

KONEC NA NOVĚ! Oblíbený reportér Hanuš Hanslík dostal padáka!

8.listopadu » eXtra.cz
VÍME PRVNÍ: Jedna z nejoblíbenějších tváří na Nově hodně nečekaně končí. Hanuš Hanslík (43) opouští Novu dost neslavným způsobem. Podle našich informací mu vedení televize přestalo v některých věcech důvěřovat.

Randová z Ordinace po kolapsu: Do špitálu ji dohnaly diety!

7.října » Aha!
Tak dlouho si zahrávala s dietami, až skončila na kapačkách! Jak už Aha! informovalo, Martinu Randovou (44) alias bláznivou Heluš z Ordinace odvezla sanitka z natáčení rovnou do špitálu. Kvůli celkovému vyčerpání organismu!

Konec České Miss? Nikdo ji nechce vysílat!

31.srpna » Bleskově.cz
Po dvou ročnících s novou majitelkou soutěže šla Česká Miss s kvalitou totálně dolů. Nepomohli ani přední čeští moderátoři Bouček s Marešem. Prostě Česká Miss ztratila glanc, švih a hlavně se nikam neposunula.

Prima odpískala soutěž krásy: Konec České Miss v Česku?!

31.srpna » Aha!
Po skandálu s výplatami vítězek České Miss čelí ředitelka soutěže krásy Marcela Krplová (45) další nepříjemnosti. Tou je ztráta mediálního partnera, tedy televize Prima, která finálový večer živě přenášela!

Lucie Borhyová a Rey Koranteng: Na Nově budou vysílat 3 týdny v kuse!

25.srpna » Aha!
Každá zábava něco stojí! Hvězdy Televizních novin Lucie Borhyová (38) a Rey Koranteng (42) měli skoro měsíc dovolenou, a tak je teď na Nově pořádně vytíží.

Dáda Patrasová se raduje: Dcera Anička bude hvězdou Tvoje tvář má známý hlas

26.července » Blesk.cz
Může být pyšná! Dcera Patrasové Anička Slováčková (20) je jedním ze čtyř oficiálně potvrzených jmen druhé řady populární show Tvoje tvář má známý hlas.

Dáda Patrasová se raduje: Dcera Anička bude hvězdou Tvoje tvář má znám hlas

26.července » Blesk.cz
Může být pyšná! Dcera Patrasové Anička Slováčková (20) je jedním ze čtyř oficiálně potvrzených jmen druhé řady populární show Tvoje tvář má známý hlas.

Miláček Plíškové dostal vyhazov! Bude ho živit tenistka?

26.července » SPORTstory.cz
Tenistka Karolína Plíšková si zadělala na pořádný průšvih, když neposlala k vodě záletného přítele Michala Hrdličku! Nejenže mu toleruje jeho úlety, nyní ho ale bude muset i živit! Hrdlička totiž dostal padáka z TV Nova, která už odmítla tolerovat...

Babyboom na Nově: Kdo všechno je v tom?

18.června » Aha!
Těhotenská »epidemie« zasáhla zpravodajství TV Nova. V jiném stavu není jen týraná reportérka Bára Divišová (31), ale také moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová (31) a ještě další dvě důležité tváře nejsledovanější televize.

Kdo bude další? Hvězdy na Nově se bojí, že je čeká stejný osud jako vyhozenou Emmu Smetanu

29.března » eXtra.cz
Poté, co Emma Smetana odešla z TV Nova, tak se začalo řešit, zda budou následovat další padáky a nebo na Nově zavládne klid. Kdo se cítí ohrožený?

Emma Smetana vykopnuta z Novy: Kdo ji nyní nahradí? Ve hře jsou hodně zajímavá jména!

28.března » eXtra.cz
Emma Smetana odešla z Novy a zdá se, že o uvolněný moderátorský pultík bude obrovský zájem. Komu se na Nově dávají největší šance?
Dagmar Patrasová - Česká herečka a zpěvačka
Ivana Jirešová - Česká herečka
Roman Vojtek - Český herec, zpěvák, tanečník

Tato informační stránka o Alžběta Cimová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alžběta Cimová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes