Forum Nová Karolina Zábavní a nákupní centrum

Vztahuje se k


Články

Moravskoslezský kraj připravil Den s alternativní dopravou - Jezdím jinak

19.září » Hybrid.cz
V pátek 22.9.2017 od 10 do 17 hodin bude odpočinková zelená plocha za Obchodním centrem Nová Karolina v centru Ostravy svědkem akce Den s alternativní dopravou - Jezdím jinak.

Burger Festival 2017

18.září » Informuji.cz
I letos máte jedinečnou příležitost ochutnat to nejlepší, co Vám... | Ostrava - (2017-09-15 00:00:00 - 2017-09-16 00:00:00)

OBRAZEM: Pštrosí, šnečí, ale i klasika. Burger festival u Karoliny

Šnečí, jelení, japonské, indické… Burger festival v ulici Jantarové před OC Forum Nová Karolina přilákal v sobotu 16. září nejen hladovce, ale i fajnšmekry.

Je nejsledovanější na Instagramu, přesto k němu má výhrady! Co Seleně nejvíc vadí?

13.září » Óčko.tv
Selena Gomez prozradila, proč si loni dala pauzu od sociálních sítí. Další články k tématu: Zayn Malik se zastal zpěvačky Taylor Swift! Co si myslí o bulváru? Žereš nákupy? Tak neprošvihni Dny Marianne a noční shopování v ostravském Foru Nová Karo...

Rita Ora, Niall Horan, Charlie Puth! Co je spojuje se Shawnem Mendesem?

13.září » Óčko.tv
Shawn Mendes je megastar, mezi svými kolegy má ale spoustu kámošů. Další články k tématu: Žereš nákupy? Tak neprošvihni Dny Marianne a noční shopování v ostravském Foru Nová Karolina! Thirty Seconds To Mars ohlásili nové album singlem Walk On Wate...

Umělkyně přišla s originálním trendem v manikůře! Hrůza nebo nádhera?

13.září » Óčko.tv
Korejka Dain Yoon možná nastavila nový trend na nehtech. Další články k tématu: Zayn Malik se zastal zpěvačky Taylor Swift! Co si myslí o bulváru? Probuď v sobě shopaholika! Jsou tu Dny Marianne s největší nákupní VIP party roku v hradeckém Futuru...

Interiérový architekt - designer pro U1 v Brně

13.září » czechdesign.cz
U1 je stabilní a rozvíjející se firma, která tvoří a dodává interiéry předních českých a zahraničních společností. Určujeme trendy, vyvíjíme vlastní produkty a využíváme k tomu i partnerství s našimi dodavateli z celé Evropy.

Žereš nákupy? Tak neprošvihni Dny Marianne a noční shopování v ostravském Foru Nová Karolina!

12.září » Óčko.tv
Probuď v sobě shopaholika! Největší nákupní a slevová akce v ČR Dny Marianne se opět po roce vrací do obchodního centra Forum Nová Karolina. Od 15. do 17. září tě tu čekají slevy až 70%.

Běžecká štafeta propojila třiadvacet obvodů Ostravy

Menší zádrhel způsobil v pátek ráno Otto Seitl, když zapomněl naládovat pistoli, z níž měl v osm hodin ráno zaznít startovní výstřel běhu napříč městem.

Obchodní centra v Ostravě a Hradci Králové získala nové značky

5.září » Kurzy.cz
Strategie pronájmů obou center pracuje i s expiracemi nájemních smluv, což nám poskytuje prostor pro aktivní práci s mixem nájemců, možnost jej dále zkvalitnit, představit nové a ekluzivní značky.

Dopravní nehoda na silnici v obci Ostrava - Dnes v 09:45

4.září » tudyNE.cz
Od 4.9.2017 09:45 do 11:50; na silnici v obci Ostrava; sjezd z ul. 28. října k Nové Karolíně po ulici Těžařské; 2 ...

Tato informační stránka o Forum Nová Karolina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Forum Nová Karolina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes