Jana Ondrejechová Nova

Vztahuje se k

Hříšný tanec znovu nejsledovanějším filmem týdne v rámci stanic Novy

19.února » RadioTV
Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal romantický film Hříšný tanec, na který se v pátek večer dívalo téměř 27 procent diváků ve věku 15-54, kteří byli u obrazovek.

Zeman si v debatě podal Korantenga. Pak řekl, co udělá, když vyhraje

22.ledna » EuroZprávy.cz
Praha - V neděli večer začala první prezidentská debata před druhým kolem prezidentských voleb. Z duelu obou uchazečů o Pražský hrad nakonec sešlo, protože do studia dorazil pouze prezident Miloš Zeman. Ten tak v rozhovoru hodnotil své pětileté ob...

Zeman: Pokud vyhraji, budu méně nafoukaný

21.ledna » EuroZprávy.cz
Praha - V neděli večer začala první prezidentská debata před druhým kolem prezidentských voleb. Z duelu obou uchazečů o Pražský hrad nakonec sešlo, protože do studia dorazil pouze prezident Miloš Zeman. Ten tak v rozhovoru hodnotil své pětileté ob...

Nejsledovanějšími pořady Novy v prime time Policie Modrava a Tvoje tvář má známý hlas

16.října » RadioTV
Skupina Nova minulý týden souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala přes 41 procent diváků 15-54 let. Jedná se o podíl na publiku, tedy o diváky, kteří v ten moment sledovali televizi.

Úspěch seriálu Policie Modrava pokračuje, i v minulém týdnu oslovil nejvíc diváků

19.září » RadioTV
Čtvrtý díl kriminálního seriálu Policie Modrava zaznamenal na publiku necelých 38 procent ve věku 15-54 let. Díky tomu se Policie Modrava stala nejsledovanějším pořadem minulého týdne českého televizního trhu v této cílové skupině.

Nova Sport v nabídce O2TV zůstala, obě strany jednají

4.července » RadioTV
PR koordinátorka skupiny Nova Jana Ondrejechová ve čtvrtek informovala o stažení programů Nova sport z nabídky O2TV z důvodu vypršení smlouvy. Vypnout divákům tyto programy těsně před Wimbledonem si ale žádná strana netroufla.

Zákazníci O2 TV od července přijdou o sportovní kanály Nova sport

29.června » RadioTV
Skupina Nova dnes dopoledne oznámila, že stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nebudou pro zákazníky O2 od 2. července dostupné z důvodu ukončení smlouvy o distribuci.

Nova uspěla v dalším sporu ohledně šíření svých stanic. Většina operátorů ji šíří dál

2.listopadu » RadioTV
Skupina Nova má v ruce další závazné rozhodnutí soudu ohledně neoprávněného šíření svých stanic některými kabelovými operátory na Slovensku. Obdobně se svých práv v ČR domáhá i slovenská televize Markíza.

Skupina Nova uspěla na Slovensku s další žalobou [aktualita]

2.listopadu » DigiZone.cz
Okresní soud v Trenčíně vyhověl v plném rozsahu žalobě CET 21 a uložil zatím nejmenovanému operátorovi „zdržet se veškerého šíření programu TV Nova a dalších stanic této skupiny“. Podle tiskového vyjádření televize se jedná o první finální pravomo...

Druhá epizoda soutěže Tvoje tvář byla nejsledovanějším pořadem večera

12.září » RadioTV
Včerejší druhá epizoda zábavné show Tvoje tvář má známý hlas II se stala nejsledovanějším pořadem v rámci všech českých televizních stanic. Oslovila takřka 47 procent diváků u televize v cílové skupině 15-54.

Další rána pro piráty, šest měsíců podmíněně za šíření českých a slovenských programů

11.srpna » DigiZone.cz
Provozovatele několika webů odsoudil českobudějovický soud k půlroční podmínce za to, že „umožnil sledování televizního vysílání bez úhrady poplatků“. V polovině letošního června vydala samosoudkyně Okresního soudu v Českých Budějovicích trestní p...

Tato informační stránka o Jana Ondrejechová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Ondrejechová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes