Sada Nová

Vztahuje se k

Olomouc už má všechny pozemky potřebné pro prodloužení tramvajové tratě

15.listopadu » iDNES.cz
Po dvou letech jednání získala olomoucká radnice konečně všechny pozemky potřebné pro vybudování druhé etapy tramvajové trati na Nové Sady. Stát bude kolem 300 milionů, nejlidnatější sídliště s centrem koleje propojí už za dva roky. Další články k...

Olomouc už má všechny pozemky potřebné pro prodloužení tramvajové tratě

15.listopadu » iRegiony Impuls
Po dvou letech jednání získala olomoucká radnice konečně všechny pozemky potřebné pro vybudování druhé etapy tramvajové trati na Nové Sady. Stát bude kolem 300 milionů, nejlidnatější sídliště s centrem koleje propojí už za dva roky.

Olomouc: Město dotáhlo do konce výkupy pozemků pro tramvajovou trať

13.listopadu » ParlamentniListy.cz
Tramvajová trať na Nové Sady, jedna z hlavních investičních akcí města v oblasti dopravní infrastruktury posledních desetiletí, je opět o něco blíže realizaci.

Město dotáhlo do konce výkupy pozemků pro tramvajovou trať na Nové Sady

13.listopadu » Olomouc
Tramvajová trať na Nové Sady, jedna z hlavních investičních akcí města v oblasti dopravní infrastruktury posledních desetiletí, je opět o něco blíže realizaci.

V Brně jela tramvaj v protisměru, srazila se s jinou. Osm lidí bylo zraněno

6.listopadu » iRegiony Impuls
Poblíž hlavního nádraží v Brně se v neděli večer čelně srazily dvě tramvaje. Při nehodě utrpělo zranění osm lidí, řidička jedné z tramvají zůstala uvázlá v kabině. Nehoda na několik hodin zkomplikovala dopravu.

FOTO: V Brně se čelně srazily dvě šaliny. Deset lidí se zranilo

6.listopadu » Brněnská Drbna
Čelní srážka dvou šalin si v neděli večer vyžádala deset zraněných. Řidičku jedné z nich museli hasiči dokonce vyprošťovat. Nehoda večer výrazně omezila dopravu v místě, škoda je minimálně milion korun.

Tři jednotky zasahovaly u srážky dvou tramvají v ulici Nové Sady v Brně, zranilo se devět lidí. V…

6.listopadu » Požáry.cz
Tři jednotky zasahovaly u srážky dvou tramvají v ulici Nové Sady v Brně, zranilo se devět lidí. V kabině jedné z tramvají se zasekl zámek, hasiči řidičku vysvobodili. Pomohli také s naložením jedné zraněné osoby do sanitky.

17 rada 15

3.listopadu »

Studie proveditelnosti: Investice do městské infrastruktury by se u varianty Řeka prodražila o miliardu a půl

2.listopadu » Brněnská Drbna
Šaliny by jely k odsunutému nádraží v Brně z velké části míst města déle, než kdyby bylo nové hlavní nádraží umístěno v centru. Vyplývá to ze studie proveditelnosti modernizace brněnského železničního uzlu. Porovnávala varianty s nádražím v centru...

Tyto nové tramvaje míří do Olomouce. Mají čtvery dveře

26.října » Olomoucký deník
FOTOGALERIE, ANKETA / Tramvajový park Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) se během příštího roku rozšíří o osm nových vozů z produkce Krnovských opraven a strojíren.

FOTBAL – V SOBOTU DO NOVÉHO JIČÍNA

Po dalším domácím neúspěchu nás čeká utkání v Novém Jičíně, který ve středu zvládl domácí dohrávku s Novými Sady a dostal se v průběžné tabulce o bod před Jeseník. Venkovní zápasy nám v poslední době svědčí a z posledních tří výjezdů přivezlo naše...

Brno: V přednádražním prostoru se změní a zklidní provoz

20.října » ParlamentniListy.cz
Na ulici Nádražní, Benešova, Dornych a Nové sady dojde po konzultacích s Policií ČR a Odborem dopravy MMB ke změně místní úpravy provozu.

Tato informační stránka o Sada Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sada Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes