Jiří Nováček

Vztahuje se k

V Brně dnes v 17.00 rozsvítí vánoční strom a začne adventní šílenství: Davy zaplní čtyři náměstí

10:35 » Blesk.cz
Rozsvícením 18metrového stříbrného smrku dnes v 17 hodin na náměstí Svobody odstartují vánoční trhy v Brně. Měsíční oslavy adventu mají být velkolepé. Na čtyřech náměstích v centru nabídnou přes 200 stánků.

Megaprojekt za půl miliardy: Brno chce postavit lanovku z Pisárek do Bohunic

23.listopadu » Blesk.cz
Odvaha jako Brno! Brněnští radní schválili investiční záměr na stavbu lanovky z Pisárek k univerzitnímu kampusu a nemocnici v Bohunicích. Stát má odhadem 431 800 000 Kč.

VIDEO: Slavnostní otevření hasičské stanice v Konici

17.listopadu » Události 112.cz
Olomoucko – V pondělí 13. listopadu 2017 byla v 10:00 hodin slavnostně otevřena nová stanice profesionálních hasičů v Konici. Slavnostního přestřihnutí pásky a oficiálního uvedení stanice do provozu se zúčastnili JUDr. Ing. Jiří Nováček, 1. náměst...

Exmanžela Kristelové hledá Interpol: Má 15 exekucí na krku!

15.listopadu » Blesk.cz
Exekutoři krouží nejen kolem jejího přítele Tomáše Řepky (43), zajímá je i exmanžel Martin Tůma (32). Otec dcery Kateřiny Kristelové (37) je po uši v dluzích – a co víc – kvůli rozsáhlé majetkové trestné činnosti po něm pase Interpol!

Supermoderní skleník na Moravě: 40 tisíc sazenic rajčat už klíčí: Domácí cherry budou na přelomu roku

14.listopadu » Blesk.cz
Hospodyňky i labužníci, zbystřete! Již na přelomu roku si bude možné v Česku pochutnat na čerstvých rajčátkách, vypěstovaných na Moravě. Žádný dovoz ze zahraničí! Farmáři totiž začali ve Velkých Němčicích s první výsadbou rajčat v největším tuzems...

Muzikant Michala Davida a Standy Hložka: Zmlátili ho na moravské svatbě!

12.listopadu » Blesk.cz
Rozkopnuté koleno, roztržené obočí a rozbitý obličej. Na účinkování na svatbě v Trnavě u Zlína muzikant Pavel Březina (46) jen tak nezapomene. Skončil v nemocnici!

Jak se žilo v Brně za totáče? Ukazuje kniha unikátních fotek Františka Kressy

9.listopadu » Blesk.cz
Tak takhle jsme nedávno žili. Až se ani nechce věřit! Moravská metropole má čerstvě k dispozici unikátní zrcadlo – knihu Normalizační Brno. Sestavil ji fotograf František Kressa (66).

Jak se žilo v Brně v minulé éře? Ukazuje to kniha unikátních fotek Františka Kressy

9.listopadu » Blesk.cz
Tak, takhle jsme nedávno žili. Až se ani nechce věřit! Moravská metropole má čerstvě k dispozici unikátní zrcadlo. Knihu Normalizační Brno. Sestavil ji fotograf František Kressa (66).

Vánoce v Brně: Marš děsivých krampušáků, nejdelší dopis Ježíškovi i 25 metrů vysoký smrk od doktora

8.listopadu » Blesk.cz
Letošní vánoční akce na Zelném trhu a Moravském náměstí bude mít řadu novinek. Brňáci například chtějí napsat o adventu nejdelší dopis Ježíškovi, uvidíte i průvod děsivých krampušáků.

Brněnské Vánoce: Show děsivých krampušáků, 25 metrů vysoký smrk i nejdelší dopis Ježíškovi

8.listopadu » Blesk.cz
Letošní vánoční akce na Zelném trhu a Moravském náměstí budou mít několik novinek. Brňáci se například chystají napsat o adventu nejdelší dopis Ježíškovi, uvidíte i průvod děsivých krampušáků.

Devět domů za fotbal v Lužánkách: Brno-střed po nátlaku lidí výměnu zamítlo, magistrát ji ale hodlá protlačit

3.listopadu » Blesk.cz
Vedení Brna dělá nezvratné kroky, vedoucí ke směně devíti lukrativních bytových domů v historickém jádru města za pozemky, které umožní výstavbu nového fotbalového stadionu za Lužánkami. Vždy elegantně oblékaný primátor Petr Vokřál (ANO) kvůli tom...

Kauza stadionu Lužánky: Radnice na nátlak lidí výměnu zamítla, magistrát si ale rozhodne jak chce!

3.listopadu » Blesk.cz
Do kauzy směny 9 bytových dom v centru Brna za pozemky potřebné k výstavbě fotbalového stadionu se vložil i brněnský primátor Petr Vokřál (ANO). Radnici části Brno-střed nepřímo vzkázal, že magistrátu může, ale nemusí být při svém hlasování o půlm...

Tato informační stránka o Jiří Nováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Nováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes