Karel Nováček

Vztahuje se k

Někdo by se měl zamyslet, říká Nováček o Davis Cupu. Šokovala ho nulová odvaha i divné chování

19.září » Aktuálně.cz
Někdejší osmý hráč světa Karel Nováček v otevřeném rozhovoru pro Aktuálně.cz o krizi českého mužského tenisu.

Euforie po Husajnově pádu a invaze uprchlíků. Čeští archeologové v nebezpečném Kurdistánu

13.září » Tiscali.cz
Byli první zahraniční vědeckou komunitou, která začala v oblasti Iráckého Kurdistánu před 12 lety působit. Jak se žije v zemi, kde například státní zaměstnanci a úředníci nedostali od počátku roku 2014 výplaty, v zemi, která je doslova obsazena up...

Euforie po Husajnově pádu a invaze uprchlíků. Čeští archeologové v nebezpečném Kurdistánu

13.září » HlidaciPes.org
Byli první zahraniční vědeckou komunitou, která začala v oblasti Iráckého Kurdistánu před dvanácti lety působit. Jak se žije v zemi, kde například státní zaměstnanci a úředníci nedostali od počátku roku 2014 výplaty, v zemi, která je doslova obsaz...

Pískovcové lezení, pískaři - poslední otázky 10. a 11. - Kdo byl a je nejlepší?

3.června » Lezec.cz
Přinášíme postupně plné znění rozhovorů s významnými pískaři o pískovcovém lezení, které vyšly zkráceně v ročence ČHS. A čekáme na vaší diskusi. Dnes máme 2 poslední otázky. 10. otázka na téma: Nejvýznamnější jména historie? 11. Kdo patří k součas...

Krásné Aleppo, povstaň z popela. Projekt německých vědců chce ubitému městu vdechnout nový život

29.května » Radiožurnál
Prastarou krásu historického Aleppa ubila nemilosrdná válka. Tým německých vědců chce, aby Staré město znovu ožilo - a proto vypracoval unikátní mapu, která má pomoci s jeho rekonstrukcí.

Vondroušová musí být obezřetná, varují experti. Hrozí fyzický i psychický kolaps

27.května » Aktuálně.cz
Minimálně tři interesantní příběhy přinese Roland Garros z pohledu českého ženského tenisu. Jeden z nich napíše Markéta Vondroušová.

Jen dva Češi na grandslamu? Slabé a k zamyšlení, tvrdí Šavrda s Nováčkem

26.května » Aktuálně.cz
Zatímco v minulých sezonách byl český tenis zvyklý na čtyři mužské zástupce v úvodních kolech grandslamu, letošní French Open přináší výrazný útlum.

​Libor Bosák povede další dva roky ČLFA

20.dubna » Dopravní noviny
20.4. – Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl včera na další dva roky opětovně zvolen Libor Bosák. Posty místopředsedů představenstva obhájili Jana Hanušová a Tomáš Morávek. Ve funkci je potvrdilo představenstvo ...

Křest nové knihy

3.března » Příbram
Nakladatelství Lidové noviny a město Příbram srdečně zvou na slavnostní představení více jak sedmisetstránkové knihy s názvem Příbram.

Rychlé zprávy: Zemřel Antonín Přidal

7.února » i-divadlo.cz
Zemřel prof. PhDr. Antonín Přidal, (13. října 1935 Prostějov – 7. února 2017 Brno) dlouholetý pedagog Divadelní fakulty JAMU, ale také spisovatel, básník, publicista a překladatel.

Tato informační stránka o Karel Nováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Nováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes