Kryštof Novák

Vztahuje se k

Mistrovství v discgolfu: Češi bodovali!

23.června » Abicko.cz
Ve dnech 10 - 11. 6. se v Chorvatském městě Toplice Sveti Martin uskutečnil 2. ročník Mistrovství střední Evropy v discgolfu. Naši zemi reprezentovalo 13 hráčů. Češi bodovali!

Zahradní slavnost se ujala. Radost dělá seniorům i dětem

18.června » Třebíčský deník
Moravské Budějovice - Pěknou tradicí se stala v Domě svatého Antonína v Moravských Budějovicích Zahradní slavnost. V sobotu odpoledne se konala již podeváté.

Děti si přály pohádku o planetách. Tak vznikly Vesmírníčky

Domamil - Knížka je to mimořádná. Nejenže je celá vytvořená autorkou Gabrielou Kopcovou – po stránce textové i výtvarné, ale zvláštností je i skutečnost, že je prodávaná pod dvěma názvy. Vesmírníčky na dobrou noc a Pohádky o planetách.

Celý život zasvětila včelám. Drží mne při životě, říká Jiřina Kacetlová

10.května » Třebíčský deník
Horky - Jaro otevřelo dokořán svou náruč. Příroda znovu ožila a v ní se svým bzukotem pozvolna ohlásily i včely. Vždy bývaly symbolem píle, přičinlivosti a čistoty. Nejinak to cítí a uznává i Jiřina Kacetlová z Horek u Želetavy. Její život je obdi...

Kdo aspiroval na výhru soutěže Nescafé AZERA? Odhalujeme povedené návrhy

3.dubna » czechdesign.cz
Ilustrátorská a grafická soutěž na návrh dezénu plechovky kávy Nescafé Azera pořádaná Nestlé a CZECHDESIGN je již u konce. Vybrat mezi 168 přihlášenými návrhy 3 nejlepší byl opravdu oříšek. O tom se můžete v následujícím článku přesvědčit sami. Př...

Koncert připomene sbormistra

20.prosince » Třebíčský deník
Jaroměřice nad Rokytnou - Tradiční vánoční koncert v Jaroměřicích nad Rokytnou, který se letos uskuteční 30. prosince, bude zároveň uctěním památky vynikajícího sbormistra Aloise Kunsta, od jehož úmrtí uplyne 1. ledna 2017 pětadvacet let.

Budějovické zahrady založil známý architekt

12.července » Třebíčský deník
Moravské Budějovice - Letos jubilující osmdesátiletou budovu Domu sv. Antonína v Moravských Budějovicích obklopuje rozsáhlá zahrada. Byla založena významným prvorepublikovým architektem Josefem Vaňkem.

Nad Domamilí roste dub z Osvětimi

11.května » Třebíčský deník
Domamil - Až se náhodný turista zastaví u doubku zasázeného dětmi z ekologického kroužku nad obcí Domamil a seznámí se s textem na blízké tabulce, bude jistě překvapen.

Blesk náhle uhodil, oráč přežil. Na Františku nechal vztyčit kříž

24.března » Třebíčský deník
Želetava – Nad městysem Želetavou se tyčí dva kopce – Markyta a František. Oba dosahují výšky okolo šesti set metrů. Na prvním z nich se nacházejí málo známá, dosud neopravená boží muka, zasvěcená svaté Markétě, na druhém to byl do nedávna rovněž ...

Tato informační stránka o Kryštof Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kryštof Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes