Ladislav Novák

Vztahuje se k

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

18.září » Doupě.cz
Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

Lyžařská legenda Kateřina Neumannová si stýská po dceři. Proč ji opustila?

12.září » Blesk pro ženy.cz
I když dceři nové zkušenosti přeje, olympijská šampionka Kateřina Neumannová (44) přiznává, že neví, jak odloučení od teprve čtrnáctileté dcery Lucky zvládne. Ta totiž odjela studovat do USA a maminku uvidí nejspíš až na Vánoce.

7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

12.září » Doupě.cz
Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují ...

Akční 4K momentky ze sci-fi Titanfall 2 nutí běžet do obchodu

7.září » Doupě.cz
Titanfall 2 je už nějakou tu dobu na světě, záběry z něho však ohromují i nadále. Neváhejte a přesvěčte se.

Herní katalog hitů: nejlepší bojové hry na Xbox One

30.srpna » Doupě.cz
Bojové hry jsou jako koprová omáčka. Můžete je buď milovat, nebo nenávidět. A ať už patříte do první nebo do druhé ze zmíněných skupin, rozhodně věnujte pozornost dnešnímu příspěvku, neboť se trochu blíže podíváme na výběr toho nejlepšího, co si l...

F1 2017 - nechte se své(z)st (recenze)

29.srpna » Doupě.cz
Závodní sezóna 2017 série Formule 1 je již nějakou tu dobu v běhu. Codemasters nás však nechtějí nechat pouze nečinně přihlížet, ale dávají nám výbornou příležitost stát se její součástí. Alespoň tedy v její virtuální podobě. F1 2017 je na světě!

Observer: psychedelická vize budoucnosti (recenze)

23.srpna » Doupě.cz
Již rok a půl uplynulo od doby vydání hororové lahůdky Layers Of Fear polského studia Bloober Team. Projekt se vydařil na jedničku a dal vzniknout jedinečnému hororovému zážitku, na který se jen tak nezapomíná. Nyní polští vývojáři přicházejí s da...

Louny: Ladislav Novák má pamětní desku na rodném domě

Bývalý československý fotbalový obránce, lounský rodák a čestný občan města Loun má na svém rodném domě, č. p. 1016 v Říční ulici, nově umístěnou pamětní desku.

Ladislav Novák má pamětní desku na rodném domě

17.srpna » Louny
Bývalý československý fotbalový obránce, lounský rodák a čestný občan města Loun má na svém rodném domě, č. p. 1016 v Říční ulici, nově umístěnou pamětní desku.

Kontroverzní video: Rodiče nechají holčičku, aby spadla do vody a sama vyplavala

11.srpna » supermamy.cz
Je těžké se na to dívat, ale je to věc, kterou by mělo umět každé malé dítě. S takovým podtitulkem se internetem šíří video, na kterém zhruba půlroční kojenec padá do vody hlavou napřed, aniž by se tomu někdo snažil zabránit. Protože holčička se p...

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

11.srpna » Doupě.cz
Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

13 důvodů, proč jsou Francouzky víc cool než my. Opisujte od nich!

O Francouzkách je známo, že se už rodí jako znalkyně stylu, inspirují se jimi téměř všechny ženy světa. Je téměř nemožné procházet se po ulicích Paříže a nenarazit na nějakou módní ikonu. Chcete vědět, jak to dělají? Zde je několik tipů.
Michal Cihlář - Český výtvarník

Tato informační stránka o Ladislav Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes