Miroslav Novák

Vztahuje se k

Den se sociálním pracovníkem

25.září » Jablunkov
Den se sociálním pracovníkem je příležitostí pro všechny, kteří chtějí nahlédnout pod pokličku práce sociálního pracovníka. Od 2. – 8. října 2017 proběhne již 9. ročník Týdne sociálních služeb ČR, v rámci kterého se koná 2. ročník akce Den se soci...

"NIE TYLKO GOROLSKI WIĘCEJ NIŻ ŚWIĘTO“

22.září » Jablunkov
Jablunkovské centrum kultury a informací spolupořádalo křest knihy "Nie tylko Gorolski więcej niż Święto" autora Jarosława jota-Drużyckiego. Setkání s autorem se odehrálo v příjemné atmosféře za účasti významných osobností regionu Těšínského Slezs...

Beseda se starostou

21.září » Jablunkov
Dnes od 17.00 hodin bude kinosál jablunkovské radnice patřit besedě. Do křesla zpovídaného se posadí starosta města Jiří Hamrozi.

RODINNÝ TURNAJ V KOPANÉ

20.září » Jablunkov
Rodinný turnaj v kopané 2017 Srdečně zveme všechny sportovní rodiny na tradiční sportovní událost – Rodinný turnaj v kopané“. Přihlášky a bližší informace: Jablunkovské centrum kultury a informací. Akce je podpořena grantem města Jablunkov.

FILMOVÉ BABÍ LÉTO

20.září » Jablunkov
Jablunkovské centrum kultury a informací srdečně zve na další ročník "FILMOVÉHO BABÍHO LÉTA", které proběhne od 4. do 8.10. 2017. Můžete se těšit na přehled nových filmů, které jsme pro Vás připravili. Budeme se těšit na Vaší návštěvu v JACKi.

JABLUNKOVSKÁ KOLOVANÁ 2017

19.září » Jablunkov
Jablunkovské centrum kultury a informací zve děti z mateřských škol v Jablunkově na tradiční závody "Jablunkovská kolovaná 2017". Začátek v 15 hodin na dopravním hřišti u ZŠ Lesní. Akce je financována z rozpočtu města Jablunkova.

EVA HENYCHOVÁ

19.září » Jablunkov
Benefice na podporu rekonstrukce Muzea Bible. Akce se koná pod záštitou Poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Pavly Golasowské. Vstupné dobrovolné.

PROGRAM KINA MÍR - ZÁŘÍ

11.září » Jablunkov
Program kina Mír na měsíc září. V pátek 1. září hrajeme ještě poslední letní kino u Lomňanky, pod budovou JACKi.

BEZRUČ V JABLUNKOVĚ

8.září » Jablunkov
Během včerejšího dopoledne navštívilo Jablunkovské centrum kultury a informací přes 200 dětí ze základních škol v Jablunkově. Žáci měli jedinečnou příležitost obohatit své dosavadní znalosti na téma Petra Bezruče. V 16.00 hodin se uskutečnila vern...

Tato informační stránka o Miroslav Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes