Robert Novák

Vztahuje se k

Deset let od vraždy Ireny Neffové: Slavný otec popsal její poslední minuty!

23.února » Blesk.cz
Píše se 23. únor 2008. Robert Novák, manžel Ireny Neffové bere do ruky kabel od videa a škrtí jí. Rdousí jí bezmála osm minut. Přes čtrnáct dní všude prohlašuje, že zmizela, že ho opustila a zveřejňuje svojí zoufalost.

Deset let od vraždy Ireny Neffové: Její otec popsal její poslední minuty!

23.února » Blesk.cz
Píše se 23. únor 2008. Robert Novák, manžel Ireny Neffové bere do ruky kabel od videa a škrtí jí. Rdousí jí bezmála osm minut. Přes čtrnáct dní všude prohlašuje, že zmizela, že ho opustila a zveřejňuje svojí zoufalost.

Trauma Kamila z Tří oříšků pro Popelku: Otec trpěl v komunistickém žaláři, matka se málem otrávila plynem

12.ledna » Super.cz
Herec Vítězslav Jandák (70) prožíval v dětství jako syn politického vězně trauma z uvěznění otce i šikanu rodiny tajnou policií.

Studenti volili. Prezident má lidi spojovat, a ne je rozdělovat

12.prosince » Týden.cz
Studentské prezidentské volby si dopoledne v královéhradeckém Gymnáziu J. K. Tyla vyzkoušely desítky studentů. O velké přestávce se u lavic "volební komise" tvořila dokonce fronta. Aby zájemci mohli "odvolit", museli i několik minut čekat. "Studen...

Studenti si vyzkoušeli prezidentské volby nanečisto. Jak si stál Miloš Zeman?

12.prosince » ParlamentniListy.cz
Studentské prezidentské volby si dnes dopoledne v královéhradeckém Gymnáziu J. K. Tyla vyzkoušely desítky studentů. O velké přestávce se u lavic „volební komise“ tvořila dokonce fronta. Aby zájemci mohli „odvolit“, museli i několik minut čekat.

Nejbližší uzavírky v Benešově

27.července » Benešov
Vážení občané, vzhledem k tomu, že mimo nových projektů, výstavby a opravy budov se město zajímá i o stav komunikací a i o tolik po léta zanedbanou kanalizaci města, jsme nuceni jejich opravy velmi pečlivě plánovat, tak abychom zachovali co možná ...

Uzavírka části ulice Hráského

25.července » Benešov
Z důvodu zajištění opravy kanalizace v ulici Hráského bude ve dnech 7. 8. 2017 - 17. 8. 2017 úplně uzavřena část silnice II. třídy č. 110 v Benešově, ulice Hráského, v úseku křižovatky s místní komunikací, ulicí Zapova. Děkujeme za pochopení a res...

Víkend ve znamení krásy: Soutěžící Miss Léta se procházely mezi plavci

17.července » EuroZprávy.cz
REPORTÁŽ – Na návštěvníky Aquapalace Praha čekalo v sobotu 16. července oživení v podobě půvabných dívek. Celkem dvanáct dívek se účastnilo druhého semifinále soutěže Miss Léta 2017. A všichni plavci se stali diváky soutěže krásy.

Uzavírka ulice Karla Nového

22.května » Benešov
Ve dnech 31.05.2017 - 02.06.2017 bude úplně uzavřena část místní komunikace, ulice Karla Nového v Benešově v úseku podél stavby GreenPark Benešov. Objízdná trasa bude vedena ulicemi Dukelská, Pražská a Vnoučkova.

Prodloužení dopravního omezení - v ulici Pod Brankou

17.května » Benešov
Z důvodu komplikací stavebních prací při odstraňování náhle vzniklé havárie el. vedení v Benešově, v ulici Pod Brankou, dojde k prodloužení termínu úplné uzavírky místní komunikace, ul. Pod Brankou na dobu od 18.05.2017 - do 19.05.2017.

Dopravní omezení centra města

29.dubna » Benešov
Ve dnech od 30. dubna 2017 14:00 hod. – 1. května 2017 22:00 hod dojde k dopravnímu omezení centra města Benešov. Důvod: kulturní akce „BENEŠOVSKÝ JARMARK 2017“

Aktualizace dopravního omezení – havárie v ulici Bezručova

10.března » Benešov
Z důvodu rozsáhlého poškození havarijního stavu kanalizačního řadu v ulicích Bezručova a Zapova v Benešově, dojde v době od 18. 3. 2017 - do 31. 5. 2017 k úplnému uzavření části ulic Bezručova, Zapova, Vančurova a budou zde prováděny stavební prác...
Ondřej Neff - Český spisovatel sci-fi
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel
Lubomír Franc - politik ČSSD, hejtman Královéhradeckého kraje
Marek Hilšer - Český lékař
Michal Horáček - Textař
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Robert Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes