Jana Nováková

Vztahuje se k

Bylinky stále po ruce

16.listopadu » Dům a byt
S průvodkyní zahradami se zamyslíme nad pěstováním bylinek. Člověk s nimi žije odpradávna, ale modernizace přináší nové odrůdy i techniky pěstování.

Nápady pro špenátové zeleniny

3.listopadu » Dům a byt
S klasickými, méně tradičními i planými odrůdami takzvané špenátové zeleniny nás seznámí naše průvodkyně zahradami. Přesvědčí nás, že i plevely mají v zahradních kulturách své místo.

dTest: 11 balzámů na rty jsme z testu vyřadili kvůli obsahu nežádoucích látek

13.října » ČRo 2 - Praha
Taky je používáte? Hlavně na podzim a v zimě je balzám na rty skvělou pomůckou na ošetření rtů. Proč nakonec celkovým testem prošla jen sedmička výrobků?

Jak správně číst vědecké studie aneb vědecký slang

10.října » Dooffy World
Je již dlouho známo - nezjistil jsem si původní pramen. Projevuje se tu určitý trend - tyto údaje jsou v podstatě bezcenné. Ačkoliv nebylo možné přinést na tyto otázky jednoznačnou odpověď - pokus se nezdařil. ale i tak doufám, že jej budu moci pu...

O kráse a užitečnosti fazolového lusku

31.srpna » Dům a byt
O fazolích se říká, že jsou kouzelné. Naše průvodkyně zahradami to potvrzuje a nabízí několik rad pro snadné pěstování této rychle rostoucí rostliny s chutnými plody, která zároveň pomáhá zúrodňovat půdu.

Exekutorský úřad Brno - odročení dražby nemovitých věcí v k. ú. Sloupno na neurčito - Jana Nováková

28.června » Nový Bydžov
Exekutorský úřad Brno, JUDr. Kocián, požádal o zveřejnění usnesení - odročení dražby na neurčito. Povinný Jana Nováková. Další podrobnosti viz příloha.

Jana bojovala o Jiřího jedenáct let

15.června » NašeHvězdy.cz
Vzpomínky na dětství pomáhají režiséru Jiřímu Adamcovi (68) přečkat těžké chvíle, kterých nebývá v životě málo. Narodil se ve Dvoře Králové nad Labem do rodiny, která nebyla nijak zámožná. Tatínek maminku velice miloval a také jí ve všem pomáhal, ...

Žatec připravil na sobotu celou farmářskou slavnost. S traktory, chlebem a pivem

Nejen farmářské trhy, ale hned celou farmářskou slavnost pořádá v sobotu 29. dubna Městské divadlo Žatec s dalšími partnery na náměstí Svobody. Vedle regionálních produktů k ochutnání i nakoupení se mohou hlavně děti těšit i na zábavu, včetně jízd...

Průzkum: Pětina zdravotnických studentů chce pracovat v zahraničí

28.dubna » zdravi.euro.cz
Zhruba pětina studentů a studentek posledních ročníků zdravotnických škol chce po skončení studia pracovat v zahraničí.

Tato informační stránka o Jana Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes