Jana Nováková

Vztahuje se k

Roládové pohlazení

13.března » ČRo Pardubice
O recept na roládu z piškotového těsta, který patří k rodinným pokladům, se podělila naše posluchačka Jana Nováková z Načešic. Její děti prý doporučují s jahodovou marmeládou, vyzkoušejte ho taky!

Vychází známkový sešitek, který připomíná dr. Hamzu

7.března » Chrudimský deník
Luže - Oslavy 150 let od narození zakladatele rehabilitačního ústavu v Luži-Košumberku, profesora Františka Hamzy, vstoupí dnes do další fáze.

Já jsem nějakej Houžvička. Tak se nepředstavujte, je to hrubé a ledabylé

Při setkání dvou a více lidí je kromě podání ruky zásadní představování. Nastávají různé situace. Představujeme sami sebe a svého blízkého, někdo představuje nás, představujeme se ve společnosti, kde zná jen někdo, i ve společnosti, kde nás nezná ...

ČSSD Jihlava čeká volba lídra a možná primátora: Výborný? Dvořáček? Nováková?

17.února » obcasnik.eu
Jihlavské sociální demokraty čeká důležitá volba lídra kandidátky. Kandidáta vybere dvanáctičlenný městský výbor, na jaře pak volbu výboru potvrdí členové strany na městské konferenci. Největší ambice na post lídra sociální demokracie má současný ...

Blogerky testují: krmivo Pet Specialist

9.února » Žena-in.cz
V rámci naší akce spojené s testováním krmiva Pet Specialist se zapojily i naše spřátelené blogerky se svými chlupatými mazlíčky. A jak blogerky hodnotí krmivo Pet Specialist?

Výsledky dTestu smoothie mixérů: „Na ovoce a zeleninu stačí ty za pár stovek.“

2.února » ČRo 2 - Praha
Jaký je rozdíl mezi smoothie a fresh makerem? A co jucier? S čím mají mixéry největší problém? Organizace dTest zkoumala 21 výrobků.

dTest: Smoothie mixéry mile překvapily

2.února » ČRo 2 - Praha
Patříte k těm, kteří ovoce a zeleninu raději vypijí, než by je snědli? Tak už jste určitě stáli před volbou, jaký spotřebič k jejich mixování použít. Třeba vám pomůže test 21 druhů smoothie mixérů.

Předsedkyně jihlavské ČSSD Nováková zvažuje kandidaturu na lídryni místních voleb

29.ledna » obcasnik.eu
Jihlavská ČSSD začne v únoru vybírat lídra nebo lídryni místních voleb. A vlastně i žhavého kandidáta pro křeslo primátora. Podle prvních informací z ČSSD mají všichni současní zastupitelé zájem kandidovat v podzimních volbách. Na post lídra je za...

Kořeny a kořínky - zdraví z podzemí

25.ledna » Dům a byt
Mimo hlavní vegetační sezonu je čas pochutnat si na podzemních částech rostlin, tedy kořenech, oddencích, cibulích a hlízách. Podíváme se na ně společně s odbornicí na ekozahrady Janou Novákovou.

(DOKUMENT) Nabídky na prodej a pronájem mobilního kluziště na jihlavském náměstí

16.ledna » obcasnik.eu
Opravdu se o tom jednalo! Jihlavští úředníci prováděli „průzkum trhu“ a zjišťovali možnosti pořídit si mobilní kluziště. Mluvčí opozičního uskupení Forum Jihlava Miroslav Tomanec dokonce obyvatelům Jihlavy slíbil mobilní kluziště na náměstí už o l...

Rostliny pro chuť i pro radost

11.ledna » Dům a byt
Radosti ze zeleně a květin se nemusíte vzdávat ani v zimních měsících. Za oknem dokážou vytvořit jedinečnou atmosféru a přirozeně doplnit romantický výhled na zasypané keře a spící odkvetlé rostliny na vaší zahradě.

Předsedkyně nebo náměstek ? ČSSD Jihlava začne vybírat kandidáta na příštího primátora

5.ledna » obcasnik.eu
Jihlavská ČSSD začíná vybírat lídra pro komunální volby a dost možná i budoucího primátora. Hlavními adepty na tuto pozici jsou podle informací Občasníku předsedkyně městské organizace ČSSD Jihlava Jana Nováková-Hotařová a náměstek primátora Vrati...

Tato informační stránka o Jana Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes