Jaromíra Nováková

Vztahuje se k

Gauner za volantem srazil na Strakonicku ženu a nechal ji umřít v příkopu: Policie pátrá po náklaďáku s autem na korbě

4.ledna » Blesk.cz
Policie hledá podezřelý náklaďák s autem na korbě. Tento vůz mířil 27. prosince po 17. hodině po silnici 1/20 ze Střelských Hoštic na Strakonice. V tu dobu tudy procházela žena (†42). Její tělo našli svědci v příkopu.

Někdo srazil ženu na Strakonicku a nechal ji umřít v příkopu: Policie pátrá po náklaďáku s autem na korbě

4.ledna » Blesk.cz
Policie hledá podezřelý náklaďák s autem na korbě. Tento vůz mířil 27. prosince po 17. hodině po silnici 1/20 ze Střelských Hoštic na Strakonice. V tu dobu tudy procházela žena (†42). Její tělo našli svědci v příkopu.

Mrtvé tělo nechal v příkopu!

28.prosince » Aha!
Bezvládné tělo ženy zahlédl večer v příkopu svědek a zavolal na linku 158. Ukázalo se, že jde o mrtvou chodkyni (†42), kterou zřejmě někdo srazil autem a ujel.

Na silnici ležela mrtvá žena, řidič z místa nehody ujel

28.prosince » Regionální noviny
STRAKONICE - Policie pátrá po vozidle, které ve středu večer pravděpodobně srazilo dvaačtyřicetiletou ženu jdoucí po silnici na Strakonicku. Z místa nehody, která se stala na hlavní silnici mezi obcemi Střelské Hoštice a Katovice, řidič ujel. Nále...

U silnice ležela mrtvá žena. Neznámý řidič ji nejspíš srazil a ujel

28.prosince » iRegiony Impuls
Policie pátrá po vozidle, které ve středu večer pravděpodobně srazilo dvaačtyřicetiletou ženu jdoucí po silnici na Strakonicku. Z místa nehody řidič zmizel. Nález bezvládného těla oznámil po 22. hodině jiný projíždějící.

U silnice ležela mrtvá žena. Neznámý řidič ji nejspíš srazil a ujel

28.prosince » iDNES.cz
Policie pátrá po vozidle, které ve středu večer pravděpodobně srazilo dvaačtyřicetiletou ženu jdoucí po silnici na Strakonicku. Z místa nehody řidič zmizel. Nález bezvládného těla oznámil po 22. hodině jiný projíždějící. Další články k tématu: Aut...

U Střelských Hoštic ležela mrtvá žena sražená do příkopu. Řidič ujel

28.prosince » Jihočeské týdeníky
STŘELSKÉ HOŠTICE - Ve středu 27. prosince po 22. hodině přijali policisté na tísňovou linku oznámení o nálezu bezvládného těla ženy u silnice mezi Střelskými Hošticemi a Katovicemi. Žena (42 let) ze Strakonicka šla po silnici I/22 ve směru na Stra...

Neznámý řidič srazil ženu a ujel od nehody, hledá ho policie

28.prosince » Novinky.cz
Policisté hledají řidiče, který ve středu večer srazil na silnici mezi Střelskými Hošticemi a Katovicemi na Strakonicku ženu a potom ujel. Žena na místě podlehla zraněním. Tělo nalezli ve středu po 22. hodině u silnice lidé a policisté žádají svěd...

Vyhlásili pátrání po dívce (17): Policie hledá Elišku! Viděli jste ji?

27.prosince » Aha!
Utekla, nebo se jí něco stalo? Už čtrnáct dní je ztracená Eliška Česká (17), která se nevrátila z dovolenky zpět do dětského domova v Počátkách.

Sedmnáctiletá dívka se nevrátila z dovolenky do Dětského domova v Počátkách. Hledá ji policie

27.prosince » Budějcká Drbna
Strakoničtí policisté pátrají po svěřenkyni Dětského domova Počátky Elišce České, která se v neděli 17. prosince nevrátila do zařízení z místa svého trvalého bydliště v Záboří na Blatensku, kde byla na dovolence.

Policisté pátrají po svěřenkyni dětského domova. Neviděli jste ji?

21.prosince » Jihočeské týdeníky
JIŽNÍ ČECHY - Policisté pátrají po svěřenkyni Dětského domova Počátky, která se 17. prosince nevrátila do domova z místa svého trvalého bydliště v Záboří na Blatensku, kde byla na dovolence.

Žena hlídala a muž se ve strakonickém baru vkrádal do automatů

18.prosince » Expres.cz
Další články k tématu: Zloděj vnikl do rekonstruovaného domu, sebral třeba i dětský motocykl Kdo s koho aneb novojičínští policisté varují před zloději Eura a peníze spolu s doklady zmizely zcela „nepozorovaně“ Čokoláda i alkohol jsou v kurzu, ale...

Tato informační stránka o Jaromíra Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromíra Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes