Klárka Nováková

Vztahuje se k

Prostějov i přes problémy uhájil neporazitelnost, Nový Lískovec ovládl boj o Brno

28.března » Novinky.cz
V nejvyšší korfbalové soutěži starších žáků už je o tom, že si finále zahrají Prostějov s Kutnou Horou, nějakou dobu jasno. Sobotní boje devátého kola už tak neřešily nic zásadního.

Pětibojař David Svoboda je fakt borec!

23.března » Radio Junior
Víte, kdo to je David Svoboda? Říkáte, že olympionik? Moderní pětibojař? Pak jste se trefili do černého stejně jako náš host, který musí střelbu ovládat na jedničku s hvězdičkou. A nejen ji. Součástí moderního pětiboje je i šerm, jezdectví, plaván...

Mluvíme a nasloucháme

28.února » Radio Junior
Minulý týden si v pořadu Zapiš si to za uši povídala Klárka Nováková s Ušounem Rušounem o zvuku. Zajímá vás, co to je? Jak se šíří? A který zvuk naše ucho dokáže slyšet a který ne? Tak to byste si měli pusť zvukový záznam. Zvuku zdar!

Je balet jenom pro holky? Ani omylem!

17.února » Radio Junior
Přesvědčí vás o tom světoznámí baleťáci Otto a Jiří Bubeníčkovi, kteří jsou navíc jednovaječnými dvojčaty. Jak se z cirkusové rodiny dostali na prkna světových divadel? To zjišťovala moderátorka Klárka Nováková.

Ušoun Rušoun se učí hrát na klavír

17.prosince » Radio Junior
Tento týden patřila rubrika Zapiš si to za uši hudbě. Před Vánoci vás totiž zveme na Rybu (ale ne na jídlo, přece na Českou mši vánoční od Jana Jakuba Ryby), tak abyste byli připravení. Dejte si hodinu klavíru s Klárkou Novákovou a Ušounem Rušounem!

Tři, dva, jedna, start! Akvabely: Proč si před každým závodem natírají hlavu želatinou?

4.srpna » Radio Junior
Téma tohoto týdne zní TŘI – DVA- JEDNA – START! A není to náhoda. Už 5. srpna začíná Olympiáda, a tak se sportu věnujeme i v našem prázdninovém seriálu. S Klárkou Novákovou jsme se vypravili na závody v synchronizovaném plavání. Určitě jste je v t...

Velká prázdninová plavba parníkem. Přidejte se k nám!

31.července » Radio Junior
Slyšeli jste náš prázdninový seriál? S Klárkou Novákovou jsme se vypravili k řece Vltavě, konkrétně na Rašínovo nábřeží v Praze, kde kotví poslední dva historické parníky, Vltava a Vyšehrad. Jeden z nich jsme si prohlédli! Provedl nás po něm výkon...

Rodina je, když...

26.února » Radio Junior
Téma tohoto týdne zní Rodina je, když… A proto si v rubrice Zapiš si to za uši na rodinu společně posvítíme s Ušounem Rušounem a Klárkou Novákovou.

Tato informační stránka o Klárka Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klárka Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes