Markéta Nováková

Vztahuje se k

Do Česka přichází účinnější model rozvodové praxe. Kvůli dětem

14.března » ČRo Pardubice
Skoro každé druhé manželství u nás končí rozvodem. Více než polovině přihlížejí děti. K tomu, aby se jich rozvod dotkl co nejméně, by měl přispět nový model rozvodové praxe. Ten vznikl už před dvaceti lety v Německu.

Dítě na prvním místě, snaží se soudci. Rodiče i advokáti jsou často proti

9.února » iDNES.cz
Rozchod manželů skončil u soudu, kde se měli dohodnout, komu bude svěřeno dítě do péče a jak vysoké bude výživné. Po delším jednání se soudkyni povedlo najít mezi nimi shodu. Právní zástupkyně ženy ale nakonec přišla s tím, že matka chce celou věc...

Ježíškova vnoučata i v Prachaticích

12.ledna » Prachatice
Projekt Českého rozhlasu, který plní přání osamělým seniorům, určitě udělal radost mnohým seniorům v naší zemi, tedy i v Prachaticích.

Vojenští policisté a projekt Ježíškova vnoučata

20.prosince » Třetí věk
Zdroj: Vojenská policie Příslušníci Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata.

Vojenští policisté se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata

14.prosince » Army.cz
Příslušníci Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata. Ve středu 13. prosince zavítali do Domova Matky Vojtěchy v Prachaticích, kde zdejším seniorům představili služební techniku, výstroj, výzbro...

Dýně, kopr i levandule. V Česku vznikají půjčovny semínek

Na začátku září otevřeli v petrovickém informačním centru jednu z tzv. semínkoven, ve kterých půjčování osiva funguje stejně jako třeba výpůjčky knížek v knihovně. Prostor na podporu domácího zahradničení, s jehož myšlenkou přišel před lety Franco...

Dýně, kopr i levandule. V Česku vznikají půjčovny semínek

29.listopadu » Deník.cz
/FOTOGALERIE/ Na začátku září otevřeli v petrovickém informačním centru jednu z tzv. semínkoven, ve kterých půjčování osiva funguje stejně jako třeba výpůjčky knížek v knihovně.

Dýně, kopr i levandule. V Česku vznikají půjčovny semínek

29.listopadu » Agris
Na začátku září otevřeli v petrovickém informačním centru jednu z tzv. semínkoven, ve kterých půjčování osiva funguje stejně jako třeba výpůjčky knížek v knihovně.

Bratislava vystavuje svěží český a slovenský porcelán

16.října » DesignMagazin.cz
V bratislavské Galerii X je možné už jen do 21. října navštívit výstavu s anglickým názvem Cast and Burn, která představuje tvorbu jedenácti českých a slovenských designérů tvořící z keramiky a porcelánu. Expozice připravená kurátorkami Markétou N...

Tato informační stránka o Markéta Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes