Michaela Nováková

Vztahuje se k

Žena prodala dům, pak se devět let odmítala vystěhovat

18.září » iRegiony Impuls
Policie stíhá ženu z Kladenska, která inkasovala peníze za prodaný dům, ale devět let se z něj odmítala vystěhovat. Soud už ji jednou potrestal, ale ignorovala i jeho výzvy k vystěhování. Může dostat až dva roky vězení.

Žena prodala dům, pak se devět let odmítala vystěhovat

18.září » iDNES.cz
Policie stíhá ženu z Kladenska, která inkasovala peníze za prodaný dům, ale devět let se z něj odmítala vystěhovat. Soud už ji jednou potrestal, ale ignorovala i jeho výzvy k vystěhování. Může dostat až dva roky vězení. Další články k tématu: Seni...

Žena z Kladenska prodala dům a dalších devět let se z něj odmítala odstěhovat

18.září » Novinky.cz
Devět let se odmítala odstěhovat 65letá žena z rodinného domu na Českolipsku přesto, že ho prodala a zinkasovala peníze. Nepomohly ani rozsudky soudů ani uložená podmínka. Dům opustila až před měsícem. Čelí obvinění ze dvou trestných činů.

Kruhák Na Cikánce má být hotov do Vánoc

15.září » Kladenský deník
Kladno /FOTOGALERIE/ - Práce na stavbě nového kruhového objezdu Na Kűbecku (dříve Na Cikánce) v Kladně-Švermově začnou už v pondělí. Středočeský kraj zde vybuduje dlouho slibovanou bezpečnou kruhovou křižovatku.

Proč jste sem vjel? ptal se muž řidiče kamionu a vystřelil na kabinu

13.září » iRegiony Impuls
Rakovničtí policisté v pondělí zadrželi muže, který se dostal do konfliktu s řidičem kamionu a na kabinu dokonce střílel flobertkou. Zpovídat se bude z výtržnictví a hrozí mu dva roky vězení.

Proč jste sem vjel? ptal se muž řidiče kamionu a vystřelil na kabinu

13.září » iDNES.cz
Rakovničtí policisté v pondělí zadrželi muže, který se dostal do konfliktu s řidičem kamionu a na kabinu dokonce střílel flobertkou. Zpovídat se bude z výtržnictví a hrozí mu dva roky vězení. Další články k tématu: Řidičce při kontrole airbagů uje...

Žena v Kladně nahlásila napadení vietnamským prodejcem: Verze se ale rozcházejí, policie hledá svědky

12.září » Blesk.cz
Policisté v Kladně hledají svědky fyzického napadení ženy v prodejně potravin. Napadnou ji měl údajně vietnamský prodejce, verze napadené a obchodníka se ale velice liší.

Nepoctivce vyfotil při výběru peněz bankomat. Poznáte ho?

12.září » Kladenský deník
Kladno - Šestapadesátiletá žena z Kladna zapomněla na lavičce u autobusové zastávky peněženku. Přišla tím tak o svoje peníze, platební karty a doklady, jelikož situace následně využil kolemjdoucí nepoctivec.

Kladno zvažuje další ochranu výběhu medvědů,v úterý tam vlezl muž

7.září » Ekolist
Kladno zvažuje další ochranu výběhu medvědic v zahradě u kladenského zámku, v úterý do něj vlezl mladý muž. Jedna z medvědic ho vážně zranila na lýtku. Případ policie řeší jako přestupek, předá ho přestupkové komisi kladenského magistrátu. Zraněné...

Strážníci i policisté na Kladensku chybějí

6.září » Kladenský deník
Kladensko /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Na různé zajímavé benefity v čele s třicetitisícovým náborovým příspěvkem láká nové uchazeče o pozici strážníka Městská policie Kladno. Ani takové bonusy ovšem celkový problém s nedostatkem lidí v uniformách ...

Tato informační stránka o Michaela Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes