Michaela Nováková

Vztahuje se k

Dealery drog na Kladensku zadrželi kriminalisté z „TOXI“ týmu

11.listopadu » Události 112.cz
Kladensko – Kladenští kriminalisté z TOXI týmu zadrželi na základě předchozího souhlasu se zadržením dvaatřicetiletého muže z Kladna. K zadržení došlo v ranních hodinách v místě jeho bydliště v Ukrajinské ulici. Na základě příkazu Okresního soudu ...

Školákům na Kladensku někdo nabízel léky, pachatele hledá policie

10.listopadu » iRegiony Impuls
Dětem z prvního stupně Základní školy v Hřebči nabízeli tři muži léky a přitom si je natáčeli na mobilní telefon. Z místa odjeli, až když se objevil jeden ze starších spolužáků. Událost z 2. listopadu vyšetřuje policie a žádá o pomoc i veřejnost.

Školákům na Kladensku někdo nabízel léky, pachatele hledá policie

10.listopadu » iDNES.cz
Dětem z prvního stupně Základní školy v Hřebči nabízeli tři muži léky a přitom si je natáčeli na mobilní telefon. Z místa odjeli, až když se objevil jeden ze starších spolužáků. Událost z 2. listopadu vyšetřuje policie a žádá o pomoc i veřejnost. ...

Cikánku budou muset řidiči objíždět skoro do Vánoc

2.listopadu » Kladenský deník
Kladno /FOTOGALERIE/ - Dlouho Kladeňáci volali po kruhovém objezdu v lokalitě Na Cikánce. To ovšem ještě nevěděli, jaké dopravní komplikace výstavba nové kruhové křižovatky přinese.

Zloděj platil na benzince kradenou kartou, šklebil se při tom do kamery

30.října » iDNES.cz
Kladenská policie pátrá po muži, který ukradl z auta sportovní potřeby a platební kartu. S odcizenou kartou poté nakupoval v několika čerpacích stanicích.

Z kladenské věznice uprchl vězeň: Není nebezpečný

26.října » Blesk.cz
Policisté pátrají po šestadvacetiletém vězni, který v úterý ráno odešel z pracoviště v Žižicích na Kladensku. Údajně byl naposledy viděn ve Slaném. Není nebezpečný.

Do Prahy přijela japonská choreografka, její tanečníci vystoupí u Aj Wej-wejova člunu s uprchlíky

14.října » Kultura.iHNed.cz
Umělecké dílo čínského výtvarníka Aj Wej-weje tuto sobotu v Praze doplní taneční performance. U člunu s uprchlíky se budou pohybovat desítky profesionálů i zájemců z řad veřejnosti pod vedením japonské choreografky. Performance potrvá do 18 hodin.

Osm desítek performerů rozpohybuje výstavu Aj Wej-weje ve Veletrľním paláci

6.října » Divadlo.cz
Japonská choreografka Jošiko Čumaová připravuje v Praze s několika profesionály a desítkami zájemců z řad veřejnosti vystoupení. Rozpohybuje při něm dílo

Žena dovážela z Polska léky na výrobu pervitinu

22.září » Kladenský deník
Kladno – Policistům se ve Vodárenské ulici v Kladně podařilo při vystupování z autobusu zadržet šestačtyřicetiletou ženu z Kladna, která nelegálně dovážela z Polska léky s obsahem pseudoefedrinu používajícího se na výrobu pervitinu.

Žena dovážela z Polska léky na výrobu pervitinu, doma měla varnu

21.září » iRegiony Impuls
Kriminalisté z Kladna minulý týden zadrželi při vystupování z autobusu ženu, která nelegálně dovážela z Polska léky na výrobu pervitinu. Doma žena pěstovala marihuanu a policisté objevili i varnu drog. Hrozí ji deset let.

Tato informační stránka o Michaela Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes